Nicola Cruz LIVE

Koncerty
Nicola Cruz LIVE

Środa, 15 kwietnia 2020
godz: 20:00

Szwedzka 2/4

Szwedzka 2/4, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Doors: 19:00
Start: 20:00

Nicola Cruz – producent elektroniczny, muzyk i DJ. Poprzez swoją muzykę przywołuje krajobrazy i rytuały swojej ojczyzny, czyli Ekwadoru – kraju, który jest domem zarówno dla Andów, jak i amazońskiej dżungli. Jego twórczość to eksploracja starożytnych mitologii i tradycji ludowych w nowoczesnym otoczeniu.

Nicola urodził się w Limoges we Francji, a jego rodzice to Ekwadorczycy. Wychowanie Nicoli było otoczone bogatym wykształceniem muzycznym – zarówno w rdzennych tradycjach, jak i zachodnich teoriach, a od najmłodszych lat zaczął grać na perkusji.

Jeśli chodzi o dorobek muzyczny Nicoli, poprzez swoją pierwszą płytę – „Prender el Alma” (2015) badał rozwój świadomości i duchowości oraz to, w jaki sposób łączy się to z muzyką. W „Siku” – jego najnowszej produkcji, Cruz kontynuuje tę eksplorację, poszerzając swoją wizję o nowe historie i inne kultury jako źródła inspiracji. Kluczowym aspektem tej podróży jest jego współpraca z innymi artystami z różnych stron świata.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Nicola Cruz LIVE | 15 kwietnia 2020 Środa, Szwedzka 2/4

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Nicola Cruz LIVE Warszawa

TR/ST

Cz, 04 czerwca 2020
godz: 20:00

od 69 PLN
Nicola Cruz LIVE Warszawa

OTT. + supports | Progresja 06.06

Sb, 06 czerwca 2020
godz: 19:00

Nicola Cruz LIVE Warszawa

Block Party x Łomża | Warszawa

Sb, 13 czerwca 2020
godz: 17:00