Mary Komasa Disarm Live with Orchestra

Koncerty
Mary Komasa Disarm Live with Orchestra

Sobota, 01 lutego 2020
godz: 20:00

Teatr Syrena

ul. Litewska 3, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

“Żyjemy w rzeczywistości, w której komunikacja międzyludzka została przerwana. Oddalamy się od siebie, uciekając od emocji. Nakładamy na siebie coraz więcej lęków. Ja chcę w nie wejść i je poczuć. Chce pozwolić Tobie się z nimi skonfrontować.”

Język muzyczny Mary Komasa to połączenie przeciwieństw. Jej muzyka powstaje na styku klasyki, awangardy, pop, filmu, teatru, performance, elektroniki. Wpływy te przenikają się, dając nową jakość, specyficzny kod emocjonalny. Każdy koncert Mary to misterium, spektakl nakierowany na zbudowanie intymnej łączności ze słuchaczem.
Zainspirowana doświadczeniami z pracy w studio, Mary podjęła decyzję o stworzeniu projektu live z orkiestrą, właśnie po to, żeby w tej organicznej interakcji wzmocnić swój przekaz, uwidocznić go, odsłonić się. Koncert w Teatrze Syrena będzie nie tyle zapowiedzią wiosennej klubowej trasy koncertowej artystki, co raczej kontrapunktem dla niej, pokazaniem zupełnie innej strony znanych już doskonale fanom utworów, takich jak “Come”, “Lost Me” czy “Degenerate Love”. Szykujcie się na niespodziewane wrażenia, na daleką podróż do wnętrza.

Disarm, but don’t surrender.

Artystce będzie towarzyszyła Orkiestra Sinfonia Viva pod batutą Antoniego Komasa-Łazarkiewicza.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Mary Komasa Disarm Live with Orchestra Warszawa

999: STAUB X COM

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00