Listopadowa noc z Recognition – Roman Flügel (Klang, Ongaku, Playhouse)

Clubbing

Piątek, 23 listopada 2012
godz: 22:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Tym razem w 1500m2 na zaproszenie Jacka Sienkiewicza i Recognition Records zagra legenda niemieckiej muzyki klubowej – Roman Flugel!
Jest współzałożycielem wytwórni-instytucji: Klang Elektronik, Playhouse i Ongaku, współtworząc kariery takich artystów, jak Jan Jelinek, Luciano, Ricardo Villalobos, Isolee, Losoul i wielu, wielu innych. Był producentem wielu nagrań (w tym albumu „Contact”) Svena Vatha, zaś jako remikser podpisał utworzy m.in. Depeche Mode, Primal Scream, Daft Punk, Hot Chip, Human League, Pet Shop Boys, Tiefschwarz, Radio Slave.
Roman Flugel jest nie tylko wytrawnym cenionym producentem, ale i doświadczonym DJem, pewną ręką prowadzącym w tańcu za sprawą wyważonej mieszanki techno i house z dodatkiem wytrawnych smaczków w rodzaju klasyków italo disco. Jak przytomnie zauważył Gerd Janson (właściciel Running Back Records) „na taką muzykę mówiło się niegdyś >acid house<„.
23 listopada czeka nas zatem kontakt z tym, co w konkretnych technicznych rytmach najświeższe – a jednocześnie powrót do korzeni i solidna lekcja historii z pierwszej ręki.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Listopadowa noc z Recognition – Roman Flügel (Klang, Ongaku, Playhouse) Warszawa

Sublimacja #25: Sunchase (UA)

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:22

Listopadowa noc z Recognition – Roman Flügel (Klang, Ongaku, Playhouse) Warszawa

RETRO PARTY / Hydrozagadka

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:30