Global Underground World Tour with EELKE KLEIJN!

Clubbing

Środa, 02 czerwca 2010
godz: 22:00

Piekarnia

ul. Młocińska 11, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

KONKURS!!!

 

Dla wszystkich którzy kupią wejściówki za pośrednictwem muzikanova.pl mamy niespodziankę!

Spośród wszystkich kupujących rozlosujemy 3 zestawy gadżetów prosto z wytwórni Global Underground! Na paczke składają się koszulka, płyta Global Underground 2010, naklejka samochodowa, brelok i button. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową, nagrody będą do odbioru przy wejściu do klubu w dniu imprezy od 22.

 


 

Już 2 czerwca, tuż przed długim weekendem, zapraszamy na drugą imprezę GLOBAL UNDERGROUND WORLD TOUR w Polsce! Po bardzo udanej pierwszej edycji przygotowaliśmy dla Was kolejną muzyczną ucztę.

 

Głownymi goścmi imprezy bedą: Eelke Kleijn – światowej klasy DJ i producent z Holandii, ulubieniec takich tuzów jak: John Digweed, Hernan Cattaneo, Sander Kleinenberg, Nick Warren czy Nic Fanciulli. Eelke regularnie występuje na całym świecie. Jego produkcje cieszą się sporym supportem, a niektóre tracki trafiały na takie kompilacje jak: Global Underground 030: Paris (Nick Warren), Sequential 2 (Hernan Cattaneo), Renaissance: The Masters Series 10 (Dave Seaman) czy Global Underground „Afterhours”.

 

Towarzyszyć mu będą reprezentanci austriackiej sceny muzycznej – Saunders & d’Estate oraz czołowi, polscy DJe i producenci. Na imprezie nie zabraknie oczywiscie specjalnych dekoracji oraz wizualizacji Global Underground jak i mnóstwa nagród do wygrania.

Do zobaczenia w Piekarni – klubie, gdzie wszystko się zaczęło!

Global Underground to jedna z najpotężniejszych wytwórni muzycznych na świecie, założona w 1996 roku przez Andy Horsfield`a oraz James Todd`a. Wytwórnia symbolizuje międzynarodową eksplozję na muzykę taneczną w latach 90tych oraz manifest takich tuzów jak: Sasha, Paul Oakenfold, John Digweed, Danny Tenaglia, Nick Warren, Dave Seaman czy Darren Emerson. Zasłynęła poprzez serię wypuszczanych kompilacji, na których swoje najwyższe umiejętności pokazywali pionierzy z całego świata. 

 

Pierwsze wydanie Global Underground series wydane zostało poprzez wytwórnię `Boxed`, jak zarówno bliźniacze kompilacje takie jak „Nubreed” czy „Electric Calm”. W 2001 roku wytwórnia `Boxed` przeistoczyła się w Global Underground Ltd. Już od pierwszego wydania w 1996roku, kompilacje odnosiły ogromne sukcesy, przejmując monopol na najlepszy progressive house na świecie. Wytwórnia oczywiście nie koncentrowała się tylko na muzyce progresywnej wydając również house oraz breakbeat. Obecnie Global Underground gromadzi wielu artystów, zarówno pierwszoligowych jak i młodszych, ale równo utalentowanych, wydając zarówno kompilację jak i single.
http://www.globalunderground.co.uk
http://www.globalunderground.pl
http://www.pieksa.pl

 

 

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Global Underground World Tour with EELKE KLEIJN! Warszawa

De Staat

Pn, 21 października 2019
godz: 18:00

Global Underground World Tour with EELKE KLEIJN! Warszawa

Perturbator / Warszawa

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

od 80 PLN
Global Underground World Tour with EELKE KLEIJN! Warszawa

Bitamina / 24.10 / Warszawa Palladium

Cz, 24 października 2019
godz: 18:00