FLAMINGO PARTY by Bavno & Art Bar pres.

Koncerty
FLAMINGO PARTY by Bavno & Art Bar pres.

Sobota, 25 maja 2024
godz: 14:00

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Witaj na najbardziej ekscytującej przygodzie nad brzegami Wisły – Flamingo Party!! Nasza impreza na barce to niezapomniane doświadczenie, które rozpoczyna się w ciągu dnia i trwa aż do świtu. Przygotuj się na festiwalową oprawę pełną kolorów, muzyki i radości.

Już po południu, uczestnicy zaczynają zbierać się na pokładzie, ubrani w najbardziej kreatywne i efektowne stroje. Mile widziane są akcenty świetlne led i przebrania w stylu morskim, karnawałowym, a nawet futurystycznym – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Dla wszystkich, którzy poczują ten klimat przygotowujemy specjalne promo na barze!!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gdy słońce powoli zachodzi, zaczynamy odczuwać pulsującą energię imprezy. Muzyka i magia kolorowych świateł wypełnia pokłady, a taneczne rytmy poprowadzą nas przez całą noc, aż do powitania wschodu słońca.

Ale to jeszcze nie wszystko! W trakcie trwania imprezy, odbywa się również wyjątkowe wydarzenie – parada statków „River Lights”. Wzdłuż brzegów Wisły pojawią się ozdobione łodzie i statki, które zachwycą wszystkich obecnych swoim świetlnym spektaklem. To prawdziwe widowisko dla oczu i duszy, które doda jeszcze więcej magii tej wyjątkowej nocy.

Impreza na Nowe Fali to nie tylko zabawa, to także okazja do spotkania nowych ludzi, doświadczenia namiastki festiwalowego lata i podziwiania piękna miasta o zmierzchu. Dołącz do nas i przeżyj noc pełną przygód, muzyki i świateł, która na długo pozostanie w Twojej pamięci!

LINE UP
A-Z
BLUEKEY
FRANCESCA
GIGI
GRASSHOPPER b2b FUNKEE
JERRY M
KAJ GARAGE
KRIZZY
MAZI
MI_OS
DECO
ART BAR
SOUND SYSTEM L-Acoustics

TIX:
FREESprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

FLAMINGO PARTY by Bavno & Art Bar pres. Warszawa

Falstart

Cz, 27 czerwca 2024
godz: 23:00

FLAMINGO PARTY by Bavno & Art Bar pres. Warszawa

TRAPBOX X 009 // WARSAW 27.06

Cz, 27 czerwca 2024
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →