FELIPE & FRIENDS na WOLNOŚCI x BACARDI: FELIPE x BARNIM – 26.08.

Clubbing
FELIPE & FRIENDS na WOLNOŚCI x BACARDI: FELIPE x BARNIM – 26.08.

Piątek, 26 sierpnia 2022
godz: 20:00

Wolność

Wioślarska 6, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

FELIPE & FRIENDS na WOLNOŚCI
Przed nami 4 ostatnia już edycja naszego djskiego cyklu FELIPE & FRIENDS x BACARDI.
—>>>
FELIPE & FRIENDS, to cykl imprez muzycznych zainicjowanych przez samego FELIPE, z którym spędzicie kilka wakacyjnych wieczorów.
Trzecią edycję FELIPE & FRIENDS NA WOLNOŚCI rozkręcać będą:
–> FELIPE:
Od grania na dyskotekach szkolnych, po koncerty i festiwale z liczoną w tysiącach publiką. Wiecznie uśmiechnięty, emanujący pozytywną energią i z ogromnym zamiłowaniem do każdego gatunku muzycznego – to właśnie Felipe. Już od dobrych paru lat przejmuje parkiety w całej Polsce i porywa ze sobą każdym tłum.
—> Barnim – Nabywający doświadczenia w Londynie Dj i producent w swoich setach prezentuje klasykę nowej fali muzyki house.
Producencko za to jest eksperymentującym człowiekiem renesansu, a jego utwór Deweloper z Tymkiem na feat zebrał już ponad 2 mln wyświetleń na Spotify. W 2022 roku dołączył do trasy koncertowej braci Kacperczyk jako DJ przejmujący Afterparty po koncertach. Grywał w takich klubach jak Ministry Of Sound, XOXO, Praga Centrum, Luzztra, Niebo i wiele wiele innych.
FELIPE & FRIENDS na WOLNOŚCI x BACARDI już 26 sierpnia 2022 (piątek)
START: 20:00
KONIEC: 05:00
WSTĘP FREE
***
WYJDŹ NA WOLNOŚĆ!
#wolność2022 #wolnoscwarszawa #wyjdznawolnosc#felipeandfriends #felipe #bastiax #felipexbastiax#schodkinadwisłą #wisła #warszawa #latowmieście #wakacje2022Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →