Dzień Kobiet

Clubbing

Piątek, 17 lipca 2009
godz: 22:00

Capitol

ul. Marszałkowska 115, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Od lipca w warszawskim klubie Capitol jedna noc w miesiącu należeć będzie do kobiet! Inauguracją będzie impreza, która odbędzie się w piątek 17 lipca. Kobiety przejmą władzę za deckami, zakrólują na parkiecie i zawrócą w głowie klubowiczom płci męskiej. Będzie słodko, pikantnie, delikatnie i mocno – kobieco.

 

Pierwszymi ambasadorkami piękniejszej połowy ludzkości będą warszawskie DJ’ki – Madame Tinto i Amarante. Lipcowa noc zabrzmi dzięki nim gorącymi rytmami deep house i funky groove, które poruszą serca mężczyzn i biodra kobiet.

 

DJ Madame Trinto to działaczka zasłużona dla kobiecej odmiany house, współtworząca, wraz z DJ Nelle, projekt „G!RLS Talk”. Od niedawna wraz z Adamusem steruje labelem „Topless Records” mającym promować polska muzykę i polskie talenty producenckie. Jej specjalnością są sety perfekcyjnie uszyte z gatunków deep-house, groove, elektro-pop z domieszką cięższych, hiszpańskich klimatów.

 

DJ Amarante muzykę wyssała z mlekiem matki.  Bywała w wielu klubach w kraju i za granicą, gdzie uważnie obserwowała i przysłuchiwała się grze djów z różnych stron świata. Stąd wziął się jej niecodzienny gust muzyczny i znajomość utworów granych w innych krajach, a nieznanych w Polsce. Jej styl muzyczny, to szeroko pojęty house (przeważnie vocal, funky i latin house). W tych klimatach czuje się najlepiej, choć zdarza się, że wybiera także utwory z innych szuflad muzycznych.

 

Zapraszamy na bardzo kobiecą imprezę w klubie Capitol!Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa