BOUTIQUE NIGHT presents: MARTIJN TEN VELDEN (TOOLROOM/DEFECTED)

Clubbing

Piątek, 19 kwietnia 2013
godz: 22:00

Minus Music Club

ul. Chmielna 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Boutique Night to cykl imprez, który zagościł na stałe w programie klubu Minus(za sprawą marcowego występu Jasona Herda). Nie jest to nowa pozycja na klubowym rynku.
Wytrawnym klubowiczom nazwa ta musi się kojarzyć bardzo pozytywnie. Za sprawą tego cyklu bowiem, nasz kraj odwiedziła śmietanka światowych dj’s a przy okazji powstała okolicznościowa CD mix kompilacja.
W latach 2005-2007 w takich klubach jak Piekarnia, Sfinks czy Eskulap/SQ wystąpili tacy artyści jak: Bad Boy Bill, Disciple, ATFC, JAY-J, Richard F, Fafa Monteco, Seb Leger, Lottie, The Beginerz, Paolo Martini, Jerry Ropero i inni. Supportowała ich krajowa czołówka: Wawa, Lex z Noviką, Glasse, Pro, Tennessee, Seb Skalski, DJ Pro z Bananem i inni. Wiele z imprez zyskało status kultowych – za sprawą ogromnego zainteresowania ze strony publiczności, bądź premierowych występów w Polsce kilku z gwiazd cyklu.
Jednym z takich artystów był MARTIJN TEN VELDEN, którego pierwszy występ w Polsce odbył się w ramach Boutique Night w czerwcu 2006 roku. MTV zagrał wówczas w Piekarni i Sfinksie. Pukający do światowej ekstraklasy – producent, słynny z własnego remiksu „Strings of life” formacji Soul Central zawsze cieszył się ogromną sympatią publiczności. Epicka była zwłaszcza druga impreza – w Sfinksie – na której to MTV, po zakończeniu zakontraktowanego seta, wypił kilka kolejek z rozentuzjazmowanymi fanami, po czym westchnął „i have to play” i poszedł grać kolejne kilka godzin na „fontannie”…;)))))
Legenda powraca! Boutique Night na stałe zagościł w kalendarzu klubu Minus a gościem kolejnej odsłony będzie znowu MARTIJN TEN VELDEN!!! Dzisiaj to jeden z bardziej rozpoznawalnych producentów na świecie – jego twórczość publikują takie wytwórnie jak: Toolroom, Defected i Strictly Rhythm.
Jak na powrót legendy – imponująco wygląda support imprezy, która odbędzie się 19 kwietnia w klubie Minus. Przy Chmielnej 9 usłyszymy bowiem śmietankę warszawskiej sceny house. Latającemu holendrowi towarzyszyć będą: GLASSE, SIMON MATTSON, EASY, KARL MARK oraz JACOB A…HOT STUFF!
I co możemy napisać więcej w związku z powyższym? Tylko jedno: KURS NA MINUS!
Soul Central – Strings Of Life (Martijn Ten Velden & Mark Knight Toolroom Mix)
http://www.youtube.com/watch?v=cSZ6RLvleF0
Artyści:
MARTIJN TEN VELDEN(Toolroom/DefectedStrictly Rhythm)
SIMON MATTSON(LoRise/Defected/Strictly Rhythm)
GLASSE
EASY
KARL MARK I JACOB A…


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

BOUTIQUE NIGHT presents: MARTIJN TEN VELDEN (TOOLROOM/DEFECTED) Warszawa

Charismatic

Śr, 24 lipca 2019
godz: 23:00

BOUTIQUE NIGHT presents: MARTIJN TEN VELDEN (TOOLROOM/DEFECTED) Warszawa

Błoto | Wieczne lato: Muzyka

Cz, 25 lipca 2019
godz: 20:00

BOUTIQUE NIGHT presents: MARTIJN TEN VELDEN (TOOLROOM/DEFECTED) Warszawa

Granie na Ż: P.Unity

Pt, 26 lipca 2019
godz: 20:00