Allegro Summer Tour pres. LUKE FAIR (Kanada)

Clubbing

Piątek, 03 lipca 2009
godz: 21:00

La Playa Music Bar

ul. Wybrzeże Helskie 1/5, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Z przyjemnością informujemy: letnia trasa imprezowa Allegro Summer Tour rozpocznie się już 3 lipca w Warszawie. Na inauguracyjnej imprezie wystąpi Luke Fair – gwiazda muzyki house z Kanady.

Allegro Summer Tour to odjazdowa zabawa, nieskrępowane parkietowe szaleństwo, wspaniała muzyczna przygoda. Podczas ośmiu unikalnych imprez klubowicze będą mieli okazję zetknąć się z rozmaitymi odmianami tanecznej elektroniki. Większości imprez towarzyszył będzie duch Ibizy. Po pierwsze ze względu na ich specyficzną lokalizację – na najpopularniejszych polskich beach barach. Po drugie – ze względu na dobór artystów, proponujących radosne, pozytywne dźwięki, potrafiące rozruszać nawet najbardziej opornych.

3 lipca starujemy w warszawskim klubie La Playa. Podczas inauguracyjnej imprezy wystąpi Luke Fair z Kanady!

Luke Fair to reprezentant rozwijającej się kanadyjskiej sceny klubowej. Danny Howells, Deep Dish i brytyjski DJ Mag określili go mianem „Future Hero”, co świadczy o tym, że ma zadatki na gwiazdę wielkiego formatu. Oferuje klubowiczom swoje własne spojrzenie na eklektyczny house. Pełno w nim brzmień funky progressive, groovy house’u, techno i electro. Jego sety wyróżniają się, bo Luke ciągle pracuje nad poszczególnymi utworami.

 

W ciągu ostatnich kilku lat artysta skupił na sobie uwagę dzięki niezwykle różnorodnym dokonaniom studyjnym – od dubbed-out house’u po melodyjny progressive. Wszyscy od Sashy, przez Davida Moralesa, po Plump DJs umieszczają produkcje Luke’a w swoich setach. Ten pierwszy, razem z Johnem Digweedem zaprosili go do wspólnej trasy po Stanach Zjednoczonych.

 

Jego niesamowity talent w reedytowaniu i miksowaniu kawałków przywołujący dźwięki eklektycznego tech-house, znany klubowiczom na całym świecie, szybko został zauważony. Z wytwórnią Bedrock wydał trzecią płytę z rewelacyjnej serii Orginal Series. Po OS_01 autorstwa Desyna Masiello i OS_02 Jonathana Lisle pokazujących unikalny styl i technikę artystów, przyszedł czas na młodego Kanadyjczyka. Jest również autorem świetnie przyjętej kompilacji dla EQ/ Stomp – Balance 011
Dokonań Faira mogliśmy również słuchać w audycjach Essential Selection Peta’a Tonga.

 

W 2005 roku został sklasyfikowany na 84 miejscu prestiżowego rankingu Top 100 brytyjskiego „Dj Maga”.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Allegro Summer Tour pres. LUKE FAIR (Kanada) Warszawa

Halestorm

Pn, 24 czerwca 2019
godz: 20:00

od 105 PLN
Allegro Summer Tour pres. LUKE FAIR (Kanada) Warszawa

Źródło ZDRÓJ V4

Wt, 25 czerwca 2019
godz: 23:00

Allegro Summer Tour pres. LUKE FAIR (Kanada) Warszawa

26.06. Vinyl Stories

Śr, 26 czerwca 2019
godz: 23:00

Allegro Summer Tour pres. LUKE FAIR (Kanada) Warszawa

Summer Vinyl Nights

Pt, 28 czerwca 2019
godz: 19:00

Allegro Summer Tour pres. LUKE FAIR (Kanada) Warszawa

J1 | Dom Trojga: Początek

Pt, 28 czerwca 2019
godz: 23:00