10 lat Pompon Music!

Clubbing

Piątek, 29 czerwca 2012
godz: 20:00

Cud Nad Wisłą

Bulwar Flotylli Wiślanej, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Przez ostatnich 10 lat Pompon zrealizował swoje marzenia o dzieleniu się muzyką z tymi, którym ciepła nuta w duszy gra. Robił to w Polsce i zagranicą, w klubach i radiostacjach, na festiwalach i dla klientów. Jednak ważniejsze od sukcesów jest to, czym 10-letni Pompon jest dzisiaj.
Pompon to nie moda. Pompon to pasja do muzyki. To umiejętność łączenia brzmień elektronicznych i akustycznych. To najświeższe awangardowe utwory, ale i szacunek do tego, co stare i zasłużone. To spora doza tańca, ale też dźwięki do słuchania. Pompon to wreszcie spójne opowieści muzyczne, które zabierają słuchaczy w wyjątkowe podróże. Pompon to duża gratka dla świadomego i dojrzałego odbiorcy, który wie, co dobre, i umie otworzyć się na nowe.
Taka będzie też noc uświetniająca 10 lat Pompon Music. Za sterami gramofonów i komputerów stanie 10-ciu didżejów, którzy przez 10 godzin wprowadzać będą atmosferę wspólnej muzycznej uczty. Na godzinne sety zaprosiliśmy artystów, których szczególnie cenimy. Wszyscy mają w sobie to coś, co pozwala wkręcać się w dźwięki i odlecieć balonem fantazji w przestworza.

Wideo promujące event: http://www.youtube.com/watch?v=izGpEYrf9dQ

Sety promujące imprezę:
Zapraszamy! 


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

10 lat Pompon Music! Warszawa

De Staat

Pn, 21 października 2019
godz: 18:00

10 lat Pompon Music! Warszawa

Perturbator / Warszawa

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

od 80 PLN
10 lat Pompon Music! Warszawa

Bitamina / 24.10 / Warszawa Palladium

Cz, 24 października 2019
godz: 18:00