Triple Blond X Hala Odra X Odra na do nocy

Clubbing
Triple Blond X Hala Odra X Odra na do nocy

Piątek, 18 czerwca 2021
godz: 21:00

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

TRIPLE BLOND

LuLu Malina, Joana i ANII to inaczej: emocje, dźwięki i ekscytacja. Te trzy artystki hipnotyzują już zanim wejdą za decki. Dzięki swym barwnym osobowościom, za którymi stoi starannie wybrana selekcja muzyczna tworzą niepowtarzalną energię w każdym miejscu, w którym się pojawią.
O ubarwienie muzyczne naszego kolektywu muzycznego zadbają WALKOBROS z Poznania i
oczywiście nie może zabraknąć szczecińskiej sceny muzycznej. Daniel Stetting, Canalia Comunity, którzy tworzą lokalną scenę elektroniczną
18.VI
LuLu Malina – ucieleśnienie koloru, energii i eklektyzmu. Obdarzona umiejętnością hipnotyzowania dźwiękiem oraz barwną osobowością, która znajduje ujście za deckami. LuLu usłyszycie w klubach i na festiwalach, które w największym stopniu kształtują rodzimą scenę muzyki elektronicznej:
Audioriver Festival, Wisłoujście, Instytut, Open’er, czy OWF.
Wraz z ekipą Castle Rave wygrała ogólnopolską edycję Desperados in The House. Organizatorka cyklu Stardust, który na trwałe wpisuje się w przestrzenie klubu Smolna, ale też pojawia się w nieoczywistych lokalizacjach.
Występowała u boku: Rampue, Butch, Oscar Mulero, Rebekah, BOg, Luke Slater, Tiga, Josh Butler, Catz&Dogz, Pan Pot, Dj Bone, Deborah de Luca, Marco Resmann, Marcus Meinhardt.
Ostatnie lata jej kariery to eksploracja brzmień progressive house, melodic techno, techno, deep house i nu disco. Jej sety to muzyczna podróż oraz uczta dla ucha i oka.
Walkobros – to projekt muzyczny zrzeszający trzech braci: Filipa, Jakuba oraz Jana. Łączą ich nie tylko więzy krwi – przede wszystkim jest to pasja do muzyki elektronicznej. Uformowali się stosunkowo niedawno, a swoją działalnością podbili już każdy poznański klub. Ich styl charakteryzuje nieoczywista mieszanka głębokich i melodycznych brzmień. Jedno jest pewno – potrafią zaskoczyć parkiet.
(tym razem chłopaki wystąpią w duecie Jakub oraz Jan, czyli w jak b2b Walko)
Canalia to ekipa dj’ów, promotorów, organizatorów event’ów ze Szczecina, którzy na co dzień są związani z renomowanym klubem City Hall/TANZ BAR. Od kilku lat organizują znany już cykl imprez Canalia Night, na który zapraszają producentów i dj’ów z całego świata. Organizowali eventy między innymi z: Ame, Andre Lodemann, Kyodai, Matthias Meyer, Patlac, Lee Jones, Marcus Worgull, Fritz Zander, Mosca, Shur-I-Kan, Franklin De Costa, Deetron, KiNK, Foolik, Pauli Pocket, Juli N. More, Konrad Black, Skinnerbox i wielu, wielu innych.
19 VI
ANII (a tak naprawdę Ania Iwińska) jakiś czas temu przeniosła się z Polski do Londynu, by doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie produkcji muzycznej w renomowanej szkole muzycznej Point Blank. Gdy podjęła pracę w Wired Studios, Londyn stał się dla niej domem oraz miejscem, w którym tworzy muzykę. Jako artystka postanowiła poświęcić się brzmieniom 4/4 – łącząc głębokie techno i emocjonalny, etniczny house. W swoim dorobku producenckim ma już wydawnictwa w liczących się wytwórniach – jedną z nich jest niemiecki Kompakt, gdzie opublikowała EP-kę pt. Korzenie, odgrywaną w setach m.in. przez Solomuna i Michaela Mayera. Nie można również pominąć jej wkładu „MT1” dla zeszłorocznej komplikacji Unity zrealizowanej dla Afterlife.
Joana – DJka, producentka i promotorka aktywna na polskiej scenie muzyki elektronicznej od ponad 15 lat, na stałe związana z Poznaniem. Współorganizowała m.in. imprezy pod szyldem International Day Off, była również zaangażowana w działalność Kolektywu i Stowarzyszenia City Inside Art. W 2013 roku zadebiutowała w roli producentki, wydając EPkę „Save Your Tears”, która ukazała się nakładem współtworzonego przez nią labelu Rec.Out, a trzy lata później we współpracy z An On Bast wypuściła EP „2 Hearts 4 Eyes”. Od 2015 roku prowadzi poznański klub Tama, w którym regularnie grywają najciekawsze postacie światowej sceny elektronicznej. Aktywnie działa na polu promocji muzyki elektronicznej i kultury klubowej.
Daniel jest przede wszystkim DJ-em i producentem, rezydentem klubu TanzBar/City Hall w Szczecinie. Działa również jako właściciel wytwórni muzycznej, event promotor czy video maker. Zaczynał w 2003 roku, od tego czasu grał w najważniejszych klubach swojego miasta, a także gościł od Warszawy, Berlina, Barcelony po Bangkok i Singapur. W 2012 roku jego produkcje ukazały się w wytwórniach Nitodrum i Dual Force a od 2016 roku współtworzył wytwórnię – Sonda Records. Mieszka i działa głównie w Szczecinie, ale duży wpływ na niego ma oddalony o godzinę drogi Berlin, w którym często przebywa od najmłodszych lat.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!Sprawdź inne wydarzenia @ Szczecin

Triple Blond X Hala Odra X Odra na do nocy Szczecin

WIEŻA BISMARCKA | OPEN AIR

Sb, 10 lipca 2021
godz: 16:00

Triple Blond X Hala Odra X Odra na do nocy Szczecin

Summer Contrast Festival 2021

Śr, 04 sierpnia 2021
godz: 16:00