LULU Malina | Hala Odra 4XII

Koncerty
LULU Malina | Hala Odra 4XII

Sobota, 04 grudnia 2021
godz: 22:00

Bulwar Maurycego Beniowskiego

None, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

22:00-1:00 – Ariel1
1:00-3:30 – Lulu Malina
3:30- End – Daniel Stetting

Zapraszamy do siebie kolejny raz elektryzującą LuLu Malinę której występy cieszyły się olbrzymią popularnością ❤

LuLu Malina – ucieleśnienie koloru, energii i eklektyzmu. Obdarzona umiejętnością hipnotyzowania dźwiękiem oraz barwną osobowością, która znajduje ujście za deckami. LuLu usłyszycie w klubach i na festiwalach, które w największym stopniu kształtują rodzimą scenę muzyki elektronicznej: Audioriver Festival, Wisłoujście, Instytut, Open’er, czy OWF. Wraz z ekipą Castle Rave wygrała ogólnopolską edycję Desperados in The House. Organizatorka cyklu Stardust, który na trwałe wpisuje się w przestrzenie klubu Smolna, ale też pojawia się w nieoczywistych lokalizacjach. Występowała u boku: Rampue, Butch, Oscar Mulero, Rebekah, BOg, Luke Slater, Tiga, Josh Butler, Catz&Dogz, Pan Pot, Dj Bone, Deborah de Luca, Marco Resmann, Marcus Meinhardt. Ostatnie lata jej kariery to eksploracja brzmień progressive house, melodic techno, techno, deep house i nu disco. Jej sety to muzyczna podróż oraz uczta dla ucha i oka.

soundcloud.com/lulumalina/lulu-malina-x-rave-on

Daniel Stetting – od najmłodszych lat kieruje się powiedzeniem „You Can Be Free – Stay Underground”. To wtedy skompilował swój pierwszy mixtape na potrzeby treningów z przyjaciółmi, gdy zaczynał przygodę z breakdanc’em. Urodzony i wychowany w Szczecinie, zawsze wykazywał duże zainteresowanie różnorodnością muzyki, subkultur i otaczającego life stylu. Daniel jest DJ-em, producentem, projektantem artystycznym, grafikiem, elektronikiem i kreatywną duszą. Zaczynał w 2003 roku w nieistniejącym klubie Lokomotiv Club, a z biegiem czasu grał w najważniejszych klubach i festiwalach w Polsce, przez Berlin, Barcelonę aż po Koreę, Bangkok czy Singapur. Obecnie jest rezydentem klubu Tanz Bar w Szczecinie. W 2012 roku jego produkcje ukazały się w wytwórniach Nitodrum i Dual Force, a w 2016 roku otworzył z Maciejem Wunschem własną wytwórnię – Sonda Records. Mieszka w Szczecinie ale często przebywa w oddalonym o godzinę drogi Berlinie, co ma spory wpływ na jego inspiracje i oryginalny styl grania. Bo choć jest on daleki od tego co inspiruję artystów w innej części Polski, to trudno go nazwać typowym dla Berlina.

soundcloud.com/danielstetting/live-summer-contrast-festival-oak-stage-13072017

ariel1 – miłośnik głębokiego basu, instrumentów ludowych, interesującego wokalu i orientalnych bębnów. W swoich setach przemyca różne dźwięki dżungli i dzikich zwierząt, które łączy z ciepłymi dźwiękami syntezatorów. Możesz spodziewać się powolnej, ale bardzo dynamicznej podróży do mistycznych światów elektroniki w hipnotycznym klimacie muzyki house, nasyconej elementami etnicznymi.

soundcloud.com/itsariel1/the-real-2019-playback

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


LULU Malina | Hala Odra 4XII | 4 grudnia 2021 Sobota, Bulwar Maurycego Beniowskiego

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Szczecin

LULU Malina | Hala Odra 4XII Szczecin

2 urodziny Deep In My Soul !

Sb, 29 stycznia 2022
godz: 23:00

LULU Malina | Hala Odra 4XII Szczecin

Arena Festival 2022

Sb, 05 marca 2022
godz: 18:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →