Jackz’n’Funkz

Clubbing

Sobota, 28 kwietnia 2012
godz: 21:00

Wasabi

ul. Krzysztofa Kolumba 4, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Impreza, która nie może was ominąć, jeśli cenicie sobie najwyższej jakości muzykę Housową.
Parkiet klubu Wasabi, który kochacie, rozgrzeją do czerwoności, starannie wyselekcjonowani DJ’e, czyli Haidamone i S.Move, który pochodzi ze stolicy muzyki House, jaką jest oczywiście CHICAGO.
Wraz z nimi, wystąpi nasz najlepszy muzyczny towar eksportowy, w tychże właśnie stylach, czyli Banana Groovz(MILK & SUGAR RECORDINGS/4DISCO RECORDS/FUNKTION RECORDINGS/DIRTY MONKEY RECORDINGS/MIDWEST HUSTLE MUSIC/HOUSERADIO.PL).
Podgatunki, o których mowa, to prężnie rozwijający się Jackin House, który będzie przeplatany starannie wyselekcjonowanymi brzmieniami Funky, Disco & Jazzy, w ciuszkach najlepszego materiału House.
Wszystko wyprane będzie, w świetnej improwizacji na saksofonie, jaką zaprezentuje wam Michał Szymonik, konkretnie czujący się w tych właśnie klimatach.
———————————————————————————————
BANANA GROOVZ (Szczecin, PL)
Polski producent muzyki elektroniczej, głównie gatunku House. Pierwsze kroki w produkcji muzycznej stawiał w 2003 roku. Od 2006 roku zaczął próbować sił w muzyce House, w której utkwił na dobre. Współpracuje z polskim producentem Jackie. Utwór ‚Mustang’ wyprodukowany wraz z Jackiem przez długi okres był numerem jeden na Traxsource Top 100 Downloads Jackin House. Ponadto znalazł się na 36 miejscu w zestawieniu 50 najlepszych nagrań w kategorii BEST OF 2010 JACKIN HOUSE. Jego produkcje ukazały się w takich wytwórniach jak: Milk & Sugar, Diamondhouse, Dirty Monkey Recordings, Midwest Hustle Music, Total House, Musica Diaz Senorita, Recover House, Lemans Germany i wielu innych. Utwory z kolei promowali tacy producenci/dje, jak: Grant Nelson, Tony Humphries, Demarkus Lewis, Treasure Fingers, Lisa Shaw, Miquel Migs, Deep Josh, Bear Who, Richard Earnshaw, i wielu innych. W 2009 roku Banana Groovz zaczął stawiać pierwsze kroki także w DJ-owaniu, kładąc duży nacisk na technikę, jak i dobór muzyczny.
http://www.traxsource.com/index.php?act=search&ss=Banana+Groovz&sc=artists
http://soundcloud.com/banana-groovz
S.MOVE (Chicago, US)
Będąc rodowitym mieszkańcem Chicago, miasta gatunku House, ten rodzaj muzyki stał się integralną częścią jego duszy. Jednak nie zapoznał się z nią formalnie aż do póżnych lat 90 kiedy to zaczęto lawinowo organizować undergrandowe imprezy ‚rave’ w Columbus, Ohio. To właśnie tam poddawał się szaleństwom na parkietach w trakcie legendarnych imprez na całym środkowym zachodzie. Stamtąd rozpoczynał też swoje pielgrzymki do mekki muzyki House Chicago i muzyki Techno Detroit słuchając takich pionierów jak Paul Johnson, Richie Hawtin, Derrik Carter, Terrance Parker i wielu, wielu innych. Od tamtej pory jest zainspirowany dźwiękiem i synergią możliwości muzyki elektronicznej ze względu na jej wszechstronność oraz umiejętność absorbowania muzyki każdego innego gatunku i natychmiastowego przekształcania jej w hipnotyczno-powalający beat 4/4.
www.soundcloud.com/mr-move
HAIDAMONE (Elblag, PL)
Rodowity elblążanin, swoją przygodę z muzyką rozpoczął już na dyskotekach w szkole podstawowej bawiąc się w DJ-a. Nie wiedział jeszcze wtedy co to tak naprawdę oznacza. Lata upływały, muzyka zaczynała inspirować go coraz bardziej. Pod koniec szkoły średniej postanowił tworzyć własne utwory. Początkowo zaczęło się to od zwykłego układania perkusji, powoli ewuluując w sampling czy też wlasnoręczne układanie melodii. W dużej mierze wpływ na to miała muzyka amerykańska z lat 80 – house ,techno czy minimal. Były to główne nurty, które zainspirowały go do pracy. Po wielu latach eksperymentowania z różnymi stylami i gatunkami odnalazł się w deep i jackin house. Te dwa style najbardziej pozwalają mu rozwijać żagle podczas imprez oraz mają ogromny wpływ na jego wyobraźnię muzyczną ,napędzającą go wciąż do dalszego działania.
http://soundcloud.com/haidamone
Michał Szymonik(Saksofon)
Artysta czuje się najlepiej w muzyce klubowej, Funky oraz House, gdzie brzmienie saksofonu najbardziej się sprawdza. Występował wielokrotnie na dużych cyklicznych imprezach (Diva’s Night) wraz z europejskimi gwiazdami muzyki klubowej takimi jak: Shena, Erire, Hannah Jones, Rozalla. W swoim repertuarze posiada również popularne standardy oraz utwory wykonawców instrumentalnych takich jak: Kenny G, Lionel Richie, Louis Armstrong, czy Phil Collins
W 2008 roku Szymonik wziął udział w letnich imprezach z cyklu „Atmosfera 2008 Heineken Music” występując wraz z DJ Andy von Paramus’em oraz DJ Jazzkiem.