Zatoka Sztuki 2015

Clubbing
Electronic Funk / R&B House Pop / Rock

Piątek, 01 maja 2015
godz: 22:00

Zatoka Sztuki

Aleja F.Mamuszki 14, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ZATOKA SZTUKI – SŁOŃCE, PLAŻA, WYBORNE TOWARZYSTWO I NAJLEPSZA MUZYKA!


Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na

Zatoka Sztuki to przestrzeń dedykowana kulturze, sztuce i rozrywce usytuowana na sopockiej plaży – z widokiem na molo i zatokę. Główną zaletą miejsca jest unikatowy dostęp do morza i własna plaża, a na niej infrastruktura i program artystyczny których nie powstydziłyby się śródziemnomorskie kurorty. 

Zatoka Sztuki wyrosła na lidera wakacyjnej rozrywki w naszym kraju i stała się ulubionym celem letnich wypadów amatorów rozrywki w wydaniu plażowym. Ten stan to fakt na który Zatoka Sztuki solidnie zapracowała i nie zamierza zwalniać tempa. Po sukcesie zeszłorocznych działań – przed nami kolejny letni sezon, na który najpopularniejszy sopocki klub plażowy – przygotował całą masę atrakcji. 

Wielka infrastruktura oferuje wszytko to czego potrzeba do szczęścia amatorom letniej rozrywki. Od gatunkowej gastronomii, przez zadbaną i elegancką plażę, klub na dachu oraz scenę, na której tego lata wystąpią krajowe i zagraniczne gwiazdy estrady. Program artystyczny zakrojono ze smakiem i precyzją, pamiętając o dopasowaniu klimatu muzycznego do uroków sopockiej plaży.

01.05 JAZZY JEFF

02.05 CAFE MAMBO: JAVI BARREDA & DANNY O.

23.07 SEAN PAUL – koncert

30.07 HEY – koncert

13.08 GUS GUS – koncert

Różnorodnie, nowocześnie i zabawowo. Program przewiduje również występy czołowych djów z kraju i zagranicy. Warto już dzisiaj zarezerwować sobie bilet – są one w przystępnych cenach i gwarantują obejrzenie bardzo ciekawych wykonawców w kameralnych warunkach najładniejszego polskiego klubu plażowego. 

Będzie się działo, będzie tanecznie, wesoło i elegancko – zapraszamy! 

Bilety do nabycia w klubie oraz na Biletomat.pl 

https://www.facebook.com/zatokasztukibeachclubSprawdź inne wydarzenia @ Sopot

Zatoka Sztuki 2015 Sopot

Agregatik 2k19

Sb, 17 sierpnia 2019
godz: 14:00

od 59 PLN
Zatoka Sztuki 2015 Sopot

PERC / Sfinks700

Sb, 28 września 2019
godz: 22:00

od 25 PLN
Zatoka Sztuki 2015 Sopot

PERC / Sept / Aksamit / Kaotik

Sb, 28 września 2019
godz: 22:00

od 25 PLN