We All Love Bass ╳ LET IT ROLL WARM UP

Clubbing
Drum n Bass

Sobota, 25 kwietnia 2015
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Twin Prix & SFINKS 700 present:

Jest jak Mekka dla muzułmanów i Ziemia Święta dla katolików. Jak Wschodnia Europa dla Putina i plac zabaw dla pedofila. Jak ecstasy dla rave’owca i gówno w proszku dla fana big roomu. Jednym słowem jest tym, czego pragniemy najbardziej. O czym mowa? Oczywiście o legendarnym już festiwalu, który każdy szanujący sie fan drum and bass musi odwiedzić choć raz w swoim życiu (a najlepiej co roku). Mowa o Let it Roll.
Do festiwalu trzeba się jednak porządnie przygotować. Rozgrzać, podnieść adrenalinę i wypróbować na parkiecie wszystkie swoje kocie ruchy. A gdzie najlepiej to zrobić? Na oficjalnej rozgrzewce przed czeskim świętem połamanych rytmów. Czyli tu, u nas, w Sfinksie. A jeżeli to Was nie przekonuje, to cóż, może darmowe bilety na Let It Roll to zrobią?

One Way (Sensimilia & Doc.da.name) to dwuosobowy projekt, za którym kryją się totalnie nieokiełznane żywioły. Sensimilia i Doc.da.name od samego początku, konsekwentnie podążają w obranym przez siebie kierunku, zarówno za gramofonami, jak i w życiu prywatnym (jako małżeństwo). Promotorzy i współorganizatorzy LET IT ROLL Polska.

Z uporem maniaka miksują tylko winyle. Emanują niespożytą energią, którą zarażają publikę na danceflorze. Z uśmiechem od ucha do ucha, czerpią ogromną przyjemność z grania i kontaktu z ludźmi.
Obydwoje są pod wpływem ciemniejszej strony dnb i choć nie stronią od lżejszych klimatów, to jednak ciężki, mocny bas jest dla nich podstawą. W ich setach odnaleźć można także wcześniejsze fascynacje rave, oldschool’owym jungle, hip-hop czy ragga vibez. Ta wybuchowa mieszanka powoduje, że ich mixy wgniatają w ziemię.

Snake – poznaniak znany jako ksionrze dramendbejsu. DJ i promotor współtworzący projekt Elektroniczna.
Wychowany i zakochany w muzyce elektronicznej od najmłodszych lat. Większą część jego serca przejęły połamane bity, stąd zamiłowanie do breakbeatu i drum and bass’u. Gra szybko i dynamicznie a jego styl to polaczenie neurofunku, techstepu i drumstepu w mrocznym ale także mocno tanecznym stylu. Selekcja najnowszych releasow z nieśmiertelnymi klasykami i łączenie drumstepu z potężnymi neurofunkowymi brzmieniami to jego wizytowka.

W projekcie Pralnia Elektroniczna ściąga do Poznania takich artystów jak: Rockwell, Zardonic, Current Value, xKore, Seba, Neonlight, Kenji Kinetic, Gemini, Xilent, Twin Prix, Iron, Ravager, Tom Encore, etc. Grał w najwiekszych i najbardziej szanowanych klubach w Polsce – 8 Bitów, Sfinks700, INQ, Eskulap, Cafe Mięsna, 1500m2 etc…

Radicall – to polski producent drum’n’bass z wieloma latami doświadczenia. Punktem zwrotnym w jego karierze był początek współpracy z legendarnym labelem atmospheric Covert Operations, dzięki któremu rozpoczął swoją ekspansję na scenie d&b. Stał się czołowym producentem i DJem gatunku w Polsce i nagrywał muzykę dla takich labeli jak Drone Audio, Red Mist, Levitated, Offworld, swojej własnej Nightworks czy Absys Rec, dla którego nagrał dwa albumy: „Emotive” (2010) oraz „Ghost Notes” (2015).

Jego muzyka to fuzja przeciwieństw: energetycznej, tecznicznej surowości z głębokimi brzmieniami atmo. W 2015 usłyszymy jego nowy materiał nagrany dla Celsius, Influenza, Scientific, Transference, Disturbd oraz Absys Rec z jego drugim albumem „Ghost Notes”. Wciąż tworzy i gra, przeżywając swoją kolejną falę twórczej witalności, przemycając nowe, niepublikowane utwory w swoich setach.

Na scenie zobaczycie też oczywiście Noisy Beat’a, Detoxic i gospodarzy cyklu czyli Twin Prix, ale ich muzyka jest tak nieciekawa, że nie ma co nawet strzępić sobie pióra. Zagrają jak zwykle disco, disco polo, italo disco i manieczki.

————————————————————————————————

Fontanna natomiast stanie pod znakiem UK Bass i techno w tempie 128

Brusikiewicz & Luc Vel Mzura to młodzi i utalentowani DJ-e/producenci z Warszawy, założyciele wytwórni White Widow Records. Ich przygoda z muzyką rozpoczęła się w 2010 roku. Do tego czasu odwiedzili wiele znanych polskich i zagranicznych klubów oraz festiwali.

A o dawkę najlepszego techno zadbają: Max Tresher(Hang On Rec. Beatamin Rec) i Franz Mauere (Dual Force Rec)

No cóż, to co miało zostać powiedziane, zostało powiedziane. Reszta zależy już tylko od Was. Let it roll boys and girls, let it roll!

————————————————————————————————
Line up // 25.04 | We All Love Bass ╳ LET IT ROLL WARM UP @ Sfinks700
————————————————————————————————

Main room:

ONE WAY (Let it roll/Praga)
www.onewaydjs.eu
www.facebook.com/sensimilia.docdaname

SNAKE
www.soundcloud.com/snakedrumandbass
www.facebook.com/snakebass

RADICALL
www.facebook.com/djradicall
www.soundcloud.com/radicall

DETOXIC
www.facebook.com/detoxicpoland
www.soundcloud.com/DetoxicPoland

NOISY BEAT
www.facebook.com/Noisy.Beat
www.soundcloud.com/noisy-beat

&

Twin Prix
www.facebook.com/TwinPrixSux
www.soundcloud.com/twinprix

Fountain:

Max Tresher (Hang On Rec. Beatamin Rec)
www.facebook.com/MaxTresher
www.soundcloud.com/maxtresher

Franz Mauere (Dual Force Rec)
www.mixcloud.com/rafa-franz-mauere-szymanski/
www.soundcloud.com/franzmauere

Brusikiewicz
https://soundcloud.com/brusikiewic

Luc Vel Mzura
https://soundcloud.com/luc-vel-mzura

Sobota 25 kwietnia 2015
start: 22:00
BILETY: 10 / 15 zł

S.F.I.N.K.S. 700
Aleja Franciszka Mamuszki 1
81-718 Sopot

http://www.sfinks700.com/
www.letitroll.plSprawdź inne wydarzenia @ Sopot

We All Love Bass ╳ LET IT ROLL WARM UP Sopot

Kosmos

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 22:00

We All Love Bass ╳ LET IT ROLL WARM UP Sopot

Adriatique

Sb, 14 grudnia 2019
godz: 22:00

od 60 PLN
We All Love Bass ╳ LET IT ROLL WARM UP Sopot

Sfinksowa Pasterka

Wt, 24 grudnia 2019
godz: 23:00

We All Love Bass ╳ LET IT ROLL WARM UP Sopot

One Night In Sopot X SNTS

Pt, 27 grudnia 2019
godz: 22:00

od 29 PLN