Summer Recognition Weekend

Clubbing

Sobota, 11 sierpnia 2007
godz: 0:00

Sfinks

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Summer Recognition Weekend 10 & 11.08.2007.Głos Senora Coconuta po raz pierwszy w Polsce – na zaproszenie Jacka Sienkiewicza na dwóch występach pojawi się Argenis Brito!


 


 Argenis Brito urodził się w Caracas w Wenezueli. Od dziecka był związany z muzyką – w wieku 13 lat śpiewał w zespole, z którym zyskał pewną popularność w Ameryce Łacińskiej. Po wydaniu dwóch popularnych albumów z zespołem WAG na początku lat 90tych Argenis przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie współpracował ze słynną chilijską gwiazdą Jorge Gonzalesem. Wtedy też, podczas pracy nad płytą „GM and his Thinking Congas” zainteresował się muzyką elektroniczną. Wkrótce nagrywał z takimi artystami, jak Atom Heart czy Dandy Jack i zaczął grywać regularnie w Europie. W 1998 zamieszkał w Santiago w Chile, tam też rozpoczął stałą współpracę z Uwe Schmidtem jako główny wokalista projektu SENOR COCONUT.


 


Poza nagraniem trzech albumów i intensywnymi koncertami Senor Coconut na całym świecie, Argenis współtworzy projekt MAMBOTOUR z producentem Pierem Bucci, a z Buccim i Luciano – MONNE AUTOMNE. Po przeprowadzce do Berlina wspólpracuje m.in. z Jay Haze, Samim czy Krak Street Boyz. W kwietniu 2006 Argenis wydał swój pierwszy solowy album „Sentidos Opuestos”, jego najnowszym wydawnictwem jest „Micro Mundo” na Cadenza Rec.


 


Na dwóch występach w Polsce wspólnie z Argenisem wystąpi Jacek Sienkiewicz, który właśnie nakładem Recognition wydaje kolejny interesujacysingiel.
Jako support w warszawie wystapi legenda warszawskiego clubbingu dj motyl, a w sopocie dj reck i deckard


 


Więcej info:


 


http://www.cadenzarecords.com/
http://www.recognition.pl/Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

Summer Recognition Weekend Sopot

BAL u Kurowej

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00

Summer Recognition Weekend Sopot

Muzeum Osobliwości vol. 7

Sb, 19 października 2019
godz: 21:00

Summer Recognition Weekend Sopot
od od 15 PLN
Summer Recognition Weekend Sopot

London Elektricity / 5h set /Album Launch Party

Pt, 08 listopada 2019
godz: 23:00

od 45 PLN
Summer Recognition Weekend Sopot

Lost Sound: Spektre + OC & VERDE

Sb, 09 listopada 2019
godz: 22:00

od 20 PLN