One Night In Sopot

Clubbing
Techno

Sobota, 08 grudnia 2018
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zimno, coraz zimniej. Oddech zamarza, dusza tężeje, a Ty rozpaczliwie szukasz resztek ciepła. Nie pomaga rozkręcony kaloryfer, nie pomaga koc i ciepła kawa. Nie pomagają zdjęcia z wakacji, bo dobrze wiesz, że jest tylko jedna rzecz, która rozgrzeje Twoje ciemne serce. Tylko jedna rzecz, która sprawi, że zastygła krew znów ruszy się w żyłach, puls przyśpieszy i czerwone rumieńce pojawią się na policzkach. To muzyka, która znowu w tę jedną, jedyną noc rozbrzmi w Świątyni i nie da spokoju. Muzyka, która skruszy lody, przepędzi deszcz i porwie, jak ciepła fala. To One Night in Sopot.

Na głównej scenie nowicjusze cyklu, ale absolutnie nie nowicjusze techno. TAKA to producentka, która przebojem wdarła się na scenę, porywając setki akolitów elektroniki na takich festiwalach jak Audioriver. Zagra live act, który w niektórych kręgach przeszedł już do legendy. Techno na najwyższym poziomie.

Oprócz tego na głównej scenie zagra weteran katowickiej sceny – Siasia; lubujący się w ciężkich, mrocznych dźwiękach Abu Zeinah z materiałem live i nasze lokalne objawienie, prężnie działający i wyróżniający się doskonałą selekcją Pol-Tom Ecke Sport.

Fontanna to drum’n’bass w najczystszej postaci, czyli stara, trójmiejska ekipa fanatyków 175 BPM, czyli producent Bizzmo, wariat Tilo, Noisy i Twin Prix. Czyli szybciej, mocniej i bardziej agresywnie.

Zimno, coraz zimniej, ale znamy na to remedium. To One Night in Sopot.Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

One Night In Sopot Sopot

Spring Drum&Bass

Pt, 24 maja 2019
godz: 23:00

One Night In Sopot Sopot

PERC / Sept / Aksamit / Kaotik

Sb, 28 września 2019
godz: 22:00

od 25 PLN