NEUROSHOCK WITH AUDIO

Clubbing
Drum n Bass

Sobota, 20 października 2018
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po sukcesie ostatniej imprezy z Mefjusem, Breaky Vibes nie zwalniają tempa i zapraszają na 3 edycję cyklu Neuroshock, która skupia się na cięższych odmianach drum&bassu. Po raz kolejny Trójmiejski kolektyw stanął na wysokości zadania i zaprosił artystę z prawdziwego TOP, który równie jak Black Sun Empire, Ed Rush czy Mefjus jest od wielu lat pożądany w naszym kraju. W sobotę, 20 października w klubie Sfinks700 wystąpi przedstawiciel RAM Records, niegdyś związany z legendarnym Virus Recordings, 1/2 duetu Killbox oraz jeden z prekursorów neurofunku- AUDIO!

Support wkrótce…

Audio w rzeczywistości nazywa się Gareth Greenall i jest brytyjskim dj i producentem. Aktualnie związany z RAM Records należącym do Andy C, jednak jest znany głównie z wydawnictw w legendarnym Virus Records.
Na scenie od blisko 20 lat, w wielu krajach uważany za legendę neurofunku i prawdziwego prekursora tego gatunku. Aktualnie wydaje w raz z Ed Rushem pod aliasem Killbox, a 8 czerwca wydali oni swój debiutancki album „Pleasure Palace”.
O Breaky Vibes- BV to kolektyw z trójmiasta, który od blisko 4 lat zajmuję się organizacją eventów z muzyką drum&bass w całej Polsce. Dotychczas gościli takich artystów jak Mefjus, Pythius, Subtension, Rido, A Cray, Trilo. Pomysłodawcy cykli Breaky Night, Neuroshock oraz Drum&bass DJs Battle. Ich imprezy odbyły się już w większości miast Polski: Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Szczecinie. W skład zespołu wchodzi 6 djów i producentów- Detoxic, który reprezentuję Polskę w kraju i za granicą. Pierwszy polski zwycięzca dj contestu na największym festivalu dnb na świecie Let It Roll, a także zwycięzca konkursów na Audioriver 2014 czy iFestival w Gdansku. Noisy- współpracujący z agencją illegalbreaks. Na scenie od 16 roku życia, a zdążył już wystąpić z takimi gwiazdami jak Skrillex, Noisia, Black Sun Empire, Mefjus itp. Scythe, Jinx, Jakub Miernik, Ariel, Esba- również aktywni na senie jednak wciąż się uczący i pokonujący swoje bariery.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

NEUROSHOCK WITH AUDIO Sopot
od od 15 PLN
NEUROSHOCK WITH AUDIO Sopot

House Of Sfinks

Sb, 26 października 2019
godz: 23:00

NEUROSHOCK WITH AUDIO Sopot

Halloween w Sfinksie! ❚ Samhain

Cz, 31 października 2019
godz: 22:00

NEUROSHOCK WITH AUDIO Sopot

London Elektricity / 5h set /Album Launch Party

Pt, 08 listopada 2019
godz: 23:00

od 45 PLN
NEUROSHOCK WITH AUDIO Sopot

Lost Sound: Spektre + OC & VERDE

Sb, 09 listopada 2019
godz: 22:00

od 20 PLN