Instytut Records Label Launch | Sopot

Koncerty
Instytut Records Label Launch | Sopot

Sobota, 13 maja 2023
godz: 23:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

Instytut ogłasza nowy i ekscytujący projekt – wytwórnię muzyczną Instytut Records.
Po ponad 20 latach na polskiej scenie muzyki elektronicznej, Instytut postanowił wyjść poza granice tworzenia eventów i wprowadzić swoją własną wytwórnię muzyczną.
Za pierwsze dwa wydania odpowiadają polscy artyści Truant i Szymon Weiss, którzy stworzyli wyjątkowe i oryginalne utwory, które Was porwą do tańca.
Do remixów utworów zaprosiliśmy znanych zagranicznych artystów, którzy wprowadzili swoje unikalne i innowacyjne brzmienie, takich jak Antigone, Ruiz OSC1, Neil Landstrumm czy Stanislav Tolkachev.

Pierwsze release party Instytut Records odbędzie się 29 kwietnia w klubie Transformator we Wrocławiu, a drugie 13 maja w klubie Sfinks w Sopocie. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Instytut Records Label Launch | Sopot | 13 maja 2023 Sobota, Sfinks700

Biletomat.pl
39 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

Instytut Records Label Launch | Sopot Sopot

Brasswood Fest

Sb, 29 lipca 2023
godz: 19:00

od 72 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →