Fisz Emade

Clubbing
Breaks Chill out Hip-Hop

Piątek, 21 sierpnia 2015
godz: 19:00

Zatoka Sztuki

Aleja F.Mamuszki 14, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia a zawodowo duet producent vs. wokalistoraper. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują starają się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.

Ich ostatnia płyta Mamut, wydana w 2014 roku to jedno z największych ich dokonań. Uznana przez wielu za płytę roku (np. Gazeta Wyborcza), została również nominowana do Fryderyków (rozdanie 23.04) w kategoriach: album roku elektronika/indie/alternatywa, teledysk roku – do utworu Pył, oraz utwór roku – Ślady.

Przez lata Fisz i Emade przyzwyczajali fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style. I tym razem nie zawiodą. 21 sierpnia podczas koncertu w ramach Lotto Music w Zatoce Sztuki Beach Club.

OPIS STREF:
Strefa „VIP” to strefa umiejscowiona bezpośrednio pod sceną z dedykowaną obsługą i strefą barową. Do strefy tej wchodzi się osobnym wejściem.
Strefa „A” zaczyna się 4 m od sceny i kończy około 25 m od sceny.

Bilety do nabycia:
https://www.biletomat.pl/koncerty/fisz-emade-2247/Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

Fisz Emade Sopot
od od 15 PLN
Fisz Emade Sopot

House Of Sfinks

Sb, 26 października 2019
godz: 23:00

Fisz Emade Sopot

Halloween w Sfinksie! ❚ Samhain

Cz, 31 października 2019
godz: 22:00

Fisz Emade Sopot

London Elektricity / 5h set /Album Launch Party

Pt, 08 listopada 2019
godz: 23:00

od 45 PLN
Fisz Emade Sopot

Lost Sound: Spektre + OC & VERDE

Sb, 09 listopada 2019
godz: 22:00

od 20 PLN