Enea Edison Festival – Taste The Music 2020

Festiwale
Enea Edison Festival – Taste The Music 2020

Piątek, 24 lipca 2020
godz: 17:00

Hotel Edison

ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo, Przeźmierowo

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ENEA EDISON FESTIVAL – TASTE THE MUSIC 2020
24-25 lipca 2020 (piątek, sobota), godz. 17:00
Best Western Hotel Edison, ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo
Artur Rojek • Ralph Kaminski • sanah •

 

Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Enea Edison Festival – Taste The Music 2020! Po sukcesie dwóch poprzednich edycji festiwal powraca w kolejnej odsłonie!
24 i 25 lipca należy zarezerwować na kolejne spotkanie nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Festiwal to coroczny przegląd tego, co najlepsze w popularnej muzyce rozrywkowej: polskiej i zagranicznej.
Ideą imprezy jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku miasta. Przestrzeń, w której odbywa się Enea Edison Festival to malownicza okolica jeziora Kierskiego. Zlokalizowane zaledwie kwadrans jazdy samochodem od centrum Poznania sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się na polu wokół Best Western Hotel Edison. W trakcie dwóch dni posłuchać można nie tylko muzyki, ale i dobrze zjeść oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach. Szczegóły dotyczące tych atrakcji zostaną określone bliżej wydarzenia.
Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji festiwalu jest firma Enea – koncern energetyczny. Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem imprezy jest Best Western Hotel Edison.
______________________________________________________
Artur Rojek – lider, kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Przez 20 lat frontman Myslovitz, z którym dowiódł, że można pogodzić ambitne granie inspirowane zachodnią alternatywą z masowo czytelną formułą popowego przeboju. W 2014 roku ukazała się jego solowa płyta „Składam się z ciągłych powtórzeń”. Pochodzą z niej single „Beksa”, „Syreny”
i „Czas Który Pozostał”. Wydawnictwo pokryło się dwukrotną platyną, a płyta otrzymała Fryderyka w kategorii Album Roku. W ubiegłym tygodniu premierę miała druga płyta artysty „Kundel”, którą promują single „Sportowe życie” oraz „Bez końca”.
Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Po powszechnie uznanym debiucie „m o r z e” czas na jego następcę… Płyta „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019 roku i spotkała się
z doskonałym przyjęciem zarówno fanów Ralpha jak i recenzentów muzycznych.
sanah to debiutantka, której twórczość poleca w swoich mediach społecznościowych sam Dawid Podsiadło. Przebojem Szampan prędko zyskała popularność, a utwór trafił na listy największych rozgłośni radiowych w Polsce. Warto zainteresować się EP-ką artystki ja na imię niewidzialna mam jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu. W tym roku Sanah została trzykrotnie nominowana do nagrody Fryderyki.Sprawdź inne wydarzenia @ Przeźmierowo