The Very Polish Cut Outs w Rewirach

Koncerty
The Very Polish Cut Outs w Rewirach

Sobota, 06 kwietnia 2024
godz: 22:00

Rewiry

NIEPODLEGŁOŚCI 8A, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zawsze witani są tu z szeroko otwartymi ramionami i błyskiem w oczach. W zamian pozostawiają po sobie drżące serca i rozgrzany do czerwoności parkiet. Tak samo będzie i tym razem, w sobotę, 6 kwietnia.

The Very Polish Cut Outs w Rewirach!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zagrają:
ZAMBON & BISTI (all night long)

Wejście: FREE / #happyhours do 22:00 cały bar -50 proc.
——————————————————————
Od ponad 13 lat label THE VERY POLISH CUT-OUTS, niestrudzenie i z sukcesem prowadzony przez Zambona, wydobywa i promuje muzyczne perły wygrzebane z przepastnych archiwów polskiej muzyki rozrywkowej. Robi to w większości poprzez nadawanie im nowego kontekstu, stosując studyjne manipulacje w postaci tzw. editów i remixów. W ten sposób dostosowuje je również do potrzeb współczesnych didżejskich setów oraz wymagań nowoczesnego słuchacza.
Wytwórnia, która powstała z czysto didżejskich pobudek, aby wydawać edity zapomnianych lub mniej znanych polskich utworów, przez ostatnie lata ewoluowała w pełnowymiarowy label, który przyczynił się do wzrostu zainteresowania rodzimą muzyką w kraju jak i zagranicą. Warto wspomnieć tu o takich krążkach jak choćby wydany przez The Very Polish Cut-Outs w 2020 roku archiwalny album „Dotyk” Renaty Lewandowskiej, kompilacja „Echo wielkiej płyty”, zawierająca nigdy wcześniej niewydane polskie kompozycje z muzyką elektroniczną z lat 80, czy też entuzjastycznie przyjęte albumy artysty kryjącego się pod pseudonimem Pejzaż. Przez ponad 13 lat działalności label wypromował również wielu nowych utalentowanych krajowych producentów i didżejów, takich jak wyżej wspomniany Pejzaż, duet Holiday80, Karol Aleksander, DJ Duch, Bisti, Dyyune, Old Spice czy też nieistniejący już duet Ptaki.
Sety dj-skie grane przez Zambona oraz związanych z labelem didżejów i producentów pod szyldem The Very Polish Cut-Outs, obfitują w nieoczywistą selekcję polskiej i wschodnioeuropejskiej muzyki. Muzyki, na którą składają się przykurzone oryginalne nagrania z minionych lat, wszelakiej maści edity i remixy z przepastnego katalogu wytwórni (i nie tylko) oraz współczesna muzyka taneczna disco i house, produkowana przez rodzimych twórców. Ta od lat szlifowana muzyczna formuła spowodowała, że sety i showcase’y wytwórni stały się niezwykle oryginalnymi i wyjątkowymi wydarzeniami na polskiej scenie klubowej.
Linki:
soundcloud.com/polishcutouts
www.youtube.com/c/TheVeryPolishCutOuts
www.instagram.com/theverypolishcutouts/Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

The Very Polish Cut Outs w Rewirach Poznań

HAŁSY w Próżnosci

Sb, 20 kwietnia 2024
godz: 22:00

The Very Polish Cut Outs w Rewirach Poznań

Duszne Granie na Rewirach

Sb, 20 kwietnia 2024
godz: 20:00

The Very Polish Cut Outs w Rewirach Poznań

Granko w Schronie

Sb, 20 kwietnia 2024
godz: 23:00

The Very Polish Cut Outs w Rewirach Poznań

William Basinski | Poznań

Wt, 23 kwietnia 2024
godz: 20:00

od 109 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →