Tama 3. urodziny pres. Tama Sumo (Ostgut Ton)

Clubbing
Techno

Sobota, 10 czerwca 2017
godz: 23:00

Pałac Cechowy

Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

TAMA podnosi lokalny poziom sceny już od trzech lat! Z tej okazji przygotowujemy dla Was coś specjalnego. W końcu wymarzony cel – nasza 3-letnia odyseja z Wami nabrała konkretnego sensu. To już kolejny rok, kiedy komunikujemy Wam, że przed nami dużo pracy i mało czasu. Inaczej, niż w poprzednich latach, letnie miesiące poświęcimy na odkurzanie czerwonych dywanów i polerowanie marmurów, by wraz z końcem wakacji otworzyć TAMĘ, jakiej jeszcze nie było z nową, świeżą energią, w nowym miejscu, choć niektórym pewnie znanym.
Ponad 1000 metrów kwadratowych wielopoziomowej przestrzeni do naszej dyspozycji. To nasz nowy dom – Pałac Cechowy! Ponieważ tym razem osiadamy na dobre, chcemy mądrze przygotować to miejsce na kolejne lata hedonistycznej zabawy. Dlatego, pragnąc jednocześnie odpowiednio uczcić trzecią rocznicę naszej znajomości, zapraszamy Was do nowej TAMY już 10 czerwca, byście mogli przekonać się na własnej skórze, co szykujemy, a my sprawdzimy, nad czym musimy popracować.
Pierwszym gościem w nowym miejscu będzie długo wyczekiwana TAMA SUMO, rezydentka Berghain/ Panorama Bar, która wsparta zostanie odpowiednim składem. Google podpowiada, że to pre-opening. Nazywaj to jak chcesz.
####################

10.06. (sobota)
Tama Sumo(Ostgut Ton)
An On BastLIVE (Ghost Kitchen/ Rec.Out)
Hrabioza Soundystem
Joana b2b Keytov
lights – Mikołaj Ludwik (.wju) / luminarion equipped by Kobra

start: 23:00

Na miejscu: szatnia, w pełni wyposażone bary, toalety

Wejście od ul. Niezłomnych 2 Poznań

BILETY: 30 zł (no guest list ) + na dobry start imprezy, puszka Redbulla w prezencie 🙂

####################

Aftermovie z poprzedniej imprezy:

https://www.youtube.com/watch?v=ED-DnV69f_0

Tama Sumo (Ostgut Ton/ Berghain/ Panorama Bar)

„Muzyka to czysta komunikacja – pozostań w kontakcie i podążaj za głosem serca!”
Oto słowa które charakteryzują artystkę Tama Sumo.
Tama Sumo zaczynała w 1993 roku w Drama Bar w Berlinie/Kreuzberg jednym z pierwszych barów który posiadał swojego własnego dj’a co weekend oraz ważne miejsce spotkań dla ludzi przed wyruszeniem do klubów. W roku 1994 zaczęła regularnie występować już w legendarnym Globus/Tresor gdzie pozostała rezydentem na następne lata. To tutaj zaczęła łączyć różne gatunki muzyki elektronicznej z jej house’owymi setami co charakteryzuje jej występy do dzisiaj. Od 2001 Tama Sumo również grała regularnie na imprezie „Dance With The Aliens” w starym Ost Gut poprzedniku Berghain, co ewentualnie otworzyło jej drzwi do rezydencji w nowym Panorama Bar & Berghain. Rozwinęła różnorodny styl sięgający po house we wszystkich jego kolorach, połączone z zredukowanym techno, starym Electro, Disco oraz Popem. Połączone jej sety cechują się dużą ilością basu, czasem melodyjne, zawsze głębokie, seksowne niegrzeczne, pompujące, i funkowe.
O swojej twórczości mówi: „Muzyka jest dla mnie czymś subjektywnym i zawsze staram się podejść do niej moją intuicją”, Tama Sumo mówi; „ Aby być dj’em dla mnie znaczy żeby być w kontakcie z publiką bez mówienia oraz być w interakcji z tłumem aby dać im to czego potrzebują pozostająć wierną samej sobie. Fundamentalnym w mojej pracy jest pozwolenie na to aby myzyka, tłum oraz ja byli wolni. Muszę odłączyć głowę i pozwolić popłynąć z prądem. Lubię tworzyć oraz bawić się z różnymi nastrojami oraz atmosferami. Jestem wciąż zafascynowana faktem że muzyka może wypuścić olbrzymią ilość energii oraz zabawy natychmiastowo. Muzyka oraz bass w szczególności uszczęśliwia ludzi!”
Przywitajcie tą wyjątkowa oddaną swojej sztuce artystkę razem z Tamą 10 czerwca.

####################

Wybrane linki:
www.ostgut.de/tama-sumo
https://www.xlr8r.com/…/…/08/podcast-450-10-years-tama-sumo/
http://www.cc-bookings.com/artists/AnOnBast
https://soundcloud.com/an_on_bast
https://www.facebook.com/hrabioza/
https://soundcloud.com/hrabioza
https://www.facebook.com/joanatomczak/
https://www.facebook.com/lepszegonieznajdziesz/?fref=ts
https://soundcloud.com/joana
https://www.facebook.com/lepszegonieznajdziesz/?fref=ts

Zapraszamy !!!Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Tama 3. urodziny pres. Tama Sumo (Ostgut Ton) Poznań

Centrum środa: PAKA / ldwq.

Śr, 11 grudnia 2019
godz: 23:00

Tama 3. urodziny pres. Tama Sumo (Ostgut Ton) Poznań

Burleska w/ Lillet L’amour | Próżność

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00

od 49 PLN
Tama 3. urodziny pres. Tama Sumo (Ostgut Ton) Poznań

Karolina Czarnecka – Poznań

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00