SQ na Dziedzińcu:Wonderland pres. Selected by Matthew Clarck!

Clubbing
House

Sobota, 15 lipca 2017
godz: 22:00

CK Zamek - Dziedziniec Różany

ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Trzecia odsłona tegorocznego „SQ na Dziedzińcu:Wonderland” należeć będzie do Matthew Clarck i jego autorskiego cyklu “Selected”! Wspierać go będą zaproszeni goście – rezydentka warszawskiego The View – Mia Twin – i Sebastian Oscilla.

O cyklu “ SQ na Dziedzińcu 2017 – Wonderland”:
Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra… Witajcie w Wonderland!

W każdą sobotę (do końca sirpnia) każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów – odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad wami władzę.

Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, ekipa Taste The Music, Simon Mattson czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ – Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć. Jesteście gotowi, by pójść za królikiem?

O Selected:
Ideą cyklu jest promowanie dobrego i starannie wysublimowanego brzmienia. Nazwa pochodzi od frazy, której Matthew od zawsze używa podpisaując swoje sety – „selected and mixed by matthewclarck”. Magia ponad 100 podcastów, których mogliście do tej pory posłuchać w internecie przenosi się do klubowych murów.

SELECTED to także element tajemniczości i wyjątkowości. Cykl będzie różnić się znacząco od wcześniej znanego RESUME oraz BACKROOM, którym przewodzi Matthew Clarck. Każdy z nich charakteryzuje się czymś innym. SELECTED będzie wyróżniać się przede wszystkim nietuzinkowymi artystami i muzyką. Nadal pozostaniemy w szeroko rozumianej muzyce house balansując między stylami, deep, indie dance oraz nu-disco.

########

15.07

Matthew Clarck

Mia Twin

Sebastian Oscilla

start: 22:00

bilety: przedsprzedaż 20 zł || 25 zł do 23:30 / 30 zł po 23:30 [karty klubowe 25 zł]

przedsprzedaż online: www.biletomat.pl

Dziedziniec CK Zamek, wejscie od Al.Niepodległości

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona do klubu!

#########

Aftermovie z poprzednich imprez pod szyldem ‚SQ na Dziedzińcu”:

https://www.youtube.com/watch?v=WCziCXTilIM

https://www.youtube.com/watch?v=5n6NgdzvUF4

https://www.youtube.com/watch?v=q_lw-hEk5u0Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

SQ na Dziedzińcu:Wonderland pres. Selected by Matthew Clarck! Poznań

Techniküm: Migdal live / Cosmaya

Cz, 27 lutego 2020
godz: 22:00

SQ na Dziedzińcu:Wonderland pres. Selected by Matthew Clarck! Poznań

KARAŚ/ROGUCKI – Poznań

Cz, 27 lutego 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN
SQ na Dziedzińcu:Wonderland pres. Selected by Matthew Clarck! Poznań

Rezonal: Dino Sabatini

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00