SQ NA DZIEDZIŃCU: IBIZA VIBES WITH MARTIJN TEN VELDEN!

Clubbing
House

Sobota, 28 lipca 2018
godz: 22:00

CK Zamek - Dziedziniec Różany

ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Powiew słonecznej Ibizy w centrum Poznania? Już 28 lipca klimat gorącej, pulsującej i wiecznie roztańczonej wyspy przybliży nam gość specjalny cyklu „SQ na Dziedzińcu” – Martijn Ten Velden!

Ten światowej klasy dj i producent obecnie mieszkający na Białej Wyspie, wydawał m.in. dla takich wytwórni jak Toolrom Records, Defected czy Noctural Groove. Jest autorem takich klasyków jak „I wish you would” czy remiksu „Sandcastles”, które rządziły dziedzińcowym ‘parkietem’ w poprzednich latach, a i nadal brzmią nadzwyczaj aktualnie.

Support zapewni niezawodny Neevald oraz (po raz pierwszy na dziedzińcu) Tom45.

Kwintesencja hiszpańskiego espectáculo w sobotę 28 lipca na dziedzińcu zamku cesarskiego!

O CYKLU „SQ na Dziedzińcu”:
El Castillo – zamek w centrum gorącego Poznania. Kultowy dziedziniec już od dwunastu lat gości w czasie wakacji pasjonatów muzyki elektronicznej. W tym roku wybuchnie hiszpańską fiestą, muzycznie i wizualnie przenosząc do gorącej i hedonistycznej południowej Europy. Niczym na Elrow, cyklu imprez wywodzących się z obrzeży Barcelony, powitają Was szalone dekoracje, ekstrawaganckie kostiumy i niepowtarzalny klimat. Na rozgrzanym betonie poczujecie się jak na żółtych piaskach roztańczonej Ibizy. Jedno jest pewne, SQ na Dziedzińcu znowu zatętni życiem, a w przewodach głośników popłynie gorąca hiszpańska krew.

To zamek z innego wymiaru. Przekrocz jego progi, a najlepsza muzyka wskaże Ci drogę. Poczuj, jak opuszcza Cię codzienność. Wejdź do miejsca, w którym w nocy świeci słońce, a zamiast deszczu z nieba pada konfetti. Uracz się pysznymi setami niczym tapasami. Niczym torreadorzy rozwiniemy przed Tobą czerwoną płachtę umiłowania lata, luzu i beztroski. Najlepsze housy i tech housy, kolorowe przebrania, kreatywne dodatki, piękni, opaleni ludzie, którzy nie myślą o jutrze…



Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

SQ NA DZIEDZIŃCU: IBIZA VIBES WITH MARTIJN TEN VELDEN! Poznań

Anomalia w KontenerART

Śr, 17 lipca 2019
godz: 20:00

SQ NA DZIEDZIŃCU: IBIZA VIBES WITH MARTIJN TEN VELDEN! Poznań

Full Moon Party | Pełnia to magia

Śr, 17 lipca 2019
godz: 16:00

SQ NA DZIEDZIŃCU: IBIZA VIBES WITH MARTIJN TEN VELDEN! Poznań

Shilpa Ray w KontenerART 18/07

Cz, 18 lipca 2019
godz: 20:00

SQ NA DZIEDZIŃCU: IBIZA VIBES WITH MARTIJN TEN VELDEN! Poznań

ŻAL w KontenerART 19/07

Pt, 19 lipca 2019
godz: 20:00