SARAPATA – Plaży Warta

Koncerty
SARAPATA – Plaży Warta

Piątek, 16 września 2022
godz: 20:00

Plaża Miejska Wilda

Piastowska 71, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

Już 16.09 na Plaży zagrają dla Was wyjątkowi bracia, którzy współtworzą zespół SARAPATA. To będzie wieczór przy dźwiękach świeżego, energetycznego i bardzo romantycznego techno. Tak, tak, bo ten gatunek muzyczny może Was unieść w świat intymnych wrażeń.

Krakowski zespół SARAPATA od początku swojej działalności łączy w sobie wiele skrajności, jak i doświadczenia zdobyte na różnych odcinkach muzycznej drogi. Michał i Mateusz Sarapata miłość do harmonii wynieśli z akompaniowania zespołowi Lor, a także ze współtworzenia w przeszłości własnej grupy SALK, dzięki której ich muzyka – wykorzystująca głównie klasyczne instrumenty – opierała się na onirycznych, niemal baśniowych opowieściach. Po godzinach odkładają gitary, by dać upust swojej największej miłości – muzyce elektronicznej, a dokładniej techno.

Muzyka tego duetu dostarcza ogromnej ilości wrażeń, które skłaniają do tańca i są jak wprowadzenie do rytuału. Techno w wykonaniu braci Sarapata dalekie jest od banału. To kolorowe, bogate, organiczne i pulsujące dźwięki.

“EP1″, debiutancka płyta braci, to nie tylko chęć określenia własnego charakteru, to odważna próba wprowadzenia zupełnie nowej estetyki na polskiej scenie. Moderatowy trance łączy się z eterycznym brzęczeniem Jona Hopkinsa czy Kiasmosa, a to tworzy nieznośnie chwytliwą mieszankę, która wbija się do głowy i nie zamierza jej opuścić. Dodają do tego wyjątkowy talent do konstruowania doskonałych harmonii, którego źródła można upatrywać w doświadczeniach z tworzenia muzyki filmowej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


SARAPATA – Plaży Warta | 16 września 2022 Piątek, Plaża Miejska Wilda

Biletomat.pl
10 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

SARAPATA – Plaży Warta Poznań

ŚRODOWY ZAWRÓT GŁOWY

Śr, 05 października 2022
godz: 22:00

SARAPATA – Plaży Warta Poznań

Fast Forward 6. Spontaneous Music Festival

Cz, 06 października 2022
godz: 19:00

SARAPATA – Plaży Warta Poznań

POCIĄG DO JAPY

Cz, 06 października 2022
godz: 22:00

SARAPATA – Plaży Warta Poznań

Rozkosz Festiwal

Pt, 07 października 2022
godz: 09:00

od 70 PLN
SARAPATA – Plaży Warta Poznań

Special Guest: DNF

Pt, 07 października 2022
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →