Nosaj Thing live

Clubbing
Electronic

Czwartek, 08 marca 2018
godz: 20:00

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Autor jednej z najciekawszych płyt minionego roku, producent beatów dla Kendricka Lamara czy Chance the Rappera, a przede wszystkim utalentowany artysta oklaskiwany za innowacyjne podejście do elektroniki. Nosaj Thing, bo to o nim mowa, już 8 marca wystąpi w Projekt LAB!

Drzwi: 20:00
Koncert: 21:00

Taki prezent na Dzień Kobiet nie zdarza się zbyt często. Prosto z Los Angeles do Polski przyjeżdża twórca wszechstronny, operujący szerokim instrumentarium i jeszcze szerszymi horyzontami. Dłubanie przy muzyce zaczął już jako dwunastolatek, szybko ucząc się turntablismu i obsługi programów. To właśnie wtedy Jason Chung skrzyżował swoje drogi z hip-hopem, który odcisnął duży wpływ na jego późniejszą twórczość.

Kariera Nosaj Thinga to pasmo wielu sukcesów, koncertów na takich festiwalach jak Sónar czy kalifornijska Coachella oraz świetnie przyjętych albumów. Jego utwory – na początku publikowane w serwisach społecznościowych – docenił sam Flying Lotus i Daedelus, do których producent był później wielokrotnie porównywany. Dziennikarze i słuchacze widzą w nim czołową postać współczesnego glitch-hopu zmieszanego z chilloutem.

W ubiegłym roku ukazał się czwarty długogrający album Amerykanina, czyli Parallels. Na krążku, który wg Bartka Woynicza z Nowej Muzyki generuje atmosferę pełną nostalgii, melancholii, po prostu wrażliwości, swój ślad odcisnęła wokalistka Blonde Redhead – Kazu Makino czy Brytyjczyk Steve Spacek. Materiał – nieco bardziej eksperymentalny i wielowarstwowy niż poprzednie dokonania artysty – uzupełniony o spójną warstwę wizualną rezonuje szczególnie silnie podczas koncertów. W Labie doświadczymy tego już 8 marca!

https://www.youtube.com/watch?v=_woNBiIyOKI

https://www.youtube.com/watch?v=UWnf6U-nznQ

https://www.youtube.com/watch?v=iOFebA2WKhgSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Nosaj Thing live Poznań

SubBase Misitcal: Digid(BE)

Sb, 20 kwietnia 2019
godz: 22:00

Nosaj Thing live Poznań

SubBase Mistical: Digid(BE)

Sb, 20 kwietnia 2019
godz: 22:00

Nosaj Thing live Poznań

BLACK RIVER – Poznań

Pt, 26 kwietnia 2019
godz: 20:00

od 50 PLN
Nosaj Thing live Poznań

All Them Witches – Poznań

Śr, 01 maja 2019
godz: 19:00

od 69 PLN
Nosaj Thing live Poznań

STEVE HACKETT

Pn, 06 maja 2019
godz: 20:00

od 169 PLN