Magnetic Soundz

Clubbing

Czwartek, 09 kwietnia 2009
godz: 20:00

Cute

ul. Wielka 27/29, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Magnetic Soundz  to całkiem nowy cykl imprez na mapie poznańskiego clubbingu. Głównym założeniem imprezy będzie ukazanie szerszej publiczności różnorakich odmian tanecznej muzyki elektronicznej.  Od house i jego różnych rozgałęzień, poprzez minimal i techno. Oprócz wcześniej wymienionych nurtów muzycznych w klubie będzie można też usłyszeć  dźwięki z pogranicza acid, nu-jazz czy dub-step. O całkiem świeże spojrzenie na imprezy w klubie Cute zadbają trzej młodzi artyści: Vladimir Kozakov, Junior(houseradio.pl) oraz vjDeep.Chock.

Vladimir Kozakov

Od 2003 roku za konsola. Od roku 2004 do 2007 rezydentura w klubie muzycznym Trójka/Września. Występy w różnych poznańskich klubach oraz w kilku poza granicami wielkopolski, m.in.: SQ Klub/Poznań, IQ Klub/Poznań, Cute Club/Poznań, Patio/Szczecin, Roentgen/Kraków. Głównym nurtem inspiracji  tego poznańskiego  dj’a były takie wytwórnie jak: Get Physical, Poker Flat, Dessous, Kompakt, Environ czy też Playhouse. Gra więc różne odmiany muzyki house, techno oraz electronic.
www.myspace.com/vladimirkozakov

Junior (houseradio.pl)

Młody i ambitny, wciąż stara poszerzać swoje horyzonty i poznawać nowe style w muzyce którą kocha. Pomysłowość i determinacja sprawia, że z muzyką robi wiele, co sprawia mu ogromną satysfakcje. Muzyka jest jego nieodłączną pasją  i towarzyszy mu od najmłodszych lat. Jego styl muzyczny w ostatnich latach można określić jako deep house/tech house. W tych rytmach czuje się najlepiej. Gra to co kocha, co z resztą widać za każdym razem gdy pojawia się gdzieś w klubie.
www.myspace.com/juniorrpl

Deep.Chock (dowidzenia, Poznan)

W 2006 roku, prezentował swoje kreacje na Globalgathering w Wielkiej Brytanii, oraz w klubie AIR Birmingham (Godskitchen). Od tego czasu nieprzerwanie uświetnia takie widowiska jak GLOBALGATHERING UK, GLOBALGATHERING PL, AUDIORIVER, MSM EVENTS, JUWENALIA oraz okazjonalnie imprezy w SQ Klub. W przeszłości jego DVJ set stworzony wraz z Peterem Pain’em ukazał się w 4Fun TV w programie „Selector (Visual Show)”. Tworzy kombinacje video grafiki komputerowej i nieruchomych obrazów, estetycznie i ze smakiem dobranych do muzyki oraz wystroju wnętrza.
www.myspace.com/deepchockSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Magnetic Soundz Poznań

Bass Astral x Igo / 21.11 / Poznań

Cz, 21 listopada 2019
godz: 19:30

od 99 PLN
Magnetic Soundz Poznań

2. Urodziny Schronu: 14h non stop!

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:59

Magnetic Soundz Poznań

Acid Plant: Surgeon | Tama

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:59

od 30 PLN
Magnetic Soundz Poznań

Oramics: Violet (naive)

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:00