Karaś/Rogucki – „Czułe kontyngenty” / Poznań

Koncerty
Karaś/Rogucki – „Czułe kontyngenty” / Poznań

Czwartek, 01 grudnia 2022
godz: 20:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Karaś/Rogucki – „Czułe kontyngenty”
1 grudnia 2022, godz. 20:00 (czwartek)
Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań
Bilety w cenach: miejsca stojące: 79 zł (pula I), 89 zł (pula II), 99 zł (pula III)

Karaś/Rogucki wyruszają w trasę koncertową z albumem „Czułe kontyngenty”. Kuba Karaś, Piotr Rogucki, Wiki Jakubowska oraz Kamil Kryszak zagrają 1 grudnia w poznańskim klubie Tama. Bilety na wydarzenie są dostępne na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl.
Płyta „Czułe kontyngenty” to 12 kompozycji, które przenoszą do świata życzliwości, romantyzmu i nostalgii. Kilka nowości – „Bezpieczny Lot”, „Film”, „Zapasowy Tlen” czy „Marianna” – można było usłyszeć podczas letnich koncertów. Jesienna trasa będzie jednak okazją do posłuchania większej liczby nowości i przekonania się, jak brzmią w klubowej oprawie. Kuba Karaś przyznaje, że nauczony koncertowym doświadczeniem przeniósł do produkcji więcej energii, gitar i żywych bębnów.
„Wysyłamy do słuchaczy przesłanie, że miłość jest narzędziem dającym szansę na wyrwanie się z chaosu, w którym pogrąża się świat. Jest trochę refleksyjnie i osobiście, jest czule i blisko”, mówi o płycie Piotr Rogucki. Kuba Karaś dodaje, że „pod względem muzycznym to KARAŚ/ROGUCKI rozpoznawalny z pierwszego albumu. Charakterystyczny bas i melodyjne riffy, okraszone synthami w sosie new romantic, romantic pop czy shoegaze”.
Przed Karaś/Rogucki wystąpi Dawid Tyszkowski! Dawid, mimo młodego wieku, tworzy dojrzałe i pełne emocji teksty, które z łatwością zmienia w oryginalne muzyczne kompozycje. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy. W czerwcu wydał debiutancką EP-kę “Nadal nie śpię”, nad którą od strony produkcyjnej czuwał @Patrick The Pan. Aktualnie pracuje nad materiałem na swoją kolejną EPkę, którą promuje wydanym pod koniec września singlem “Nie poznaję cię”. Utworu nie zabraknie podczas koncertu w poznańskiej Tamie, 1 grudnia.
Bilety na grudniowy koncert w Poznaniu są dostępne na www.eventim.pl/goodtaste i www.ebilet.pl. Organizatorem koncertu jest Good Taste Production.
Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin
Patronem medialnym koncertu jest Muzo.fm.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Karaś/Rogucki – „Czułe kontyngenty” / Poznań Poznań

HYDRA LAIR / DOM TECHNIKA / POZNAŃ

Sb, 03 grudnia 2022
godz: 22:00

Karaś/Rogucki – „Czułe kontyngenty” / Poznań Poznań

Dance with Santa

Sb, 03 grudnia 2022
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →