“In the Dziurka” EP release party

Clubbing

Piątek, 03 czerwca 2011
godz: 22:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Two Stupid Gods, Aryman i Ormuzd, dwaj mistyczni bogowie reprezentujący zarówno złe jak i dobre strony natury świata, posiadający wyjątkowe niepojęte (nawet dla nich samych) moce, jakie to moce nie wiedzą nawet oni, tak naprawdę są zbyt starzy, głupi, leniwi i wiecznie zmarnowani żeby stwierdzić, który z nich jest którym.

Nie są jednak na tyle leniwi i głupi aby nie mogli stworzyć świetnej muzyki elektronicznej. Ich najnowszy krążek wydany na ekskluzywnej różowej płycie winylowej będzie powodem ich muzycznego spotkanie w klubie SQ.

Wraz z nimi na scenie głównej pojawi się silna polska reprezentacja, która również maczała palce w tym wydawnictwie. „In The Dziurka” została wydana nakładem niemieckiej wytwórni Night Drive Music. Właśnie pojawienie się na rynku tej wyjątkowej EP-ki będziemy celebrować wraz z kilkoma znakomitymi artystami już 3 czerwca w poznańskim klubie SQ.

Każdy remiks, który można usłyszeć na płycie to kompletnie inna bajka opowiedziana przez innego narratora. Twórcy oryginału – Two Stupid Gods to olsztyński duet Piotr Bejnar i Jackname Trouble. Pierwszy znany publiczności ze swoich żywiołowych i nowatorskich live’ów tym razem wystąpi ze swoim wieloletnim przyjacielem Jackiem, który można śmiało powiedzieć ma spory wpływ na styl jaki prezentowany jest w projekcie Two Stupid Gods, jakże odmienny od tego co Piotr Bejnar robi w solowym wydaniu. 

Wraz z nimi na płycie, a więc także w klubie SQ pojawi się duet Pol_On. Artyści, którzy zyskali sobie opinię świetnych producentów, uznani przez takie światowe marki jak wytwórnie Get Physical czy Connaisseur. Wciąż zachwycają wysokim poziomem swoich numerów, nie inaczej jest tym razem.

Innym remikserem z tej płyty jest łódzki producent SLG, który także często zapraszany jest na zagraniczne wojaże, na które zapracował sobie świetnymi produkcjami dla takich labeli jak Trapez czy Trenton. Ze swoją muzyką jeździ także po najlepszych polskich klubach tym razem zawita już nie pierwszy raz do klubu SQ.

Obok nich na scenie pojawi się także poznański duet Mikita & Juerga. Czołowi Skandaliści Poznania, także przygotowali numer, który pojawił się na EP-ce „In The Dziurka”. Energetyczny housowy duet, współpracujący z takimi postaciami jak C-Rock czy James Blonde, tym razem w roli remikserów dokłada swoje 3 grosze na płytę Two Stupid Gods.

Eklektyczna mieszanka stylu i muzycznych wizji spotka się razem 3 czerwca w klubie SQ. Tych kilkoro artystów połączonych w jednym projekcie „In The Dziurka” pragnie zaprosić na świętowanie ich najnowszej płyty, której pochlebne opinie wyraziły już takie tuzy jak Jimpster, Deepchild, Guy J czy H.O.S.H. Jakie będą Twoje wrażenia? Przekonaj się przychodząc do SQ już 3 czerwca.

Piotr Bejnar & Jackname Trouble aka 2 Stupid Gods (Night Drive Music)
Pol On (Freerange /Get Physical)
SLG (Pets / Trapez)
Mikita & Juerga (Asymmetric)

Chillroom:
Tomek Solak

„IN THE DZIURKA” ep recenzja:
http://www.muno.pl/recenzje/2-stupid-gods-in-the-dziurka-ep-night-drive-music/ 


2 Stupid Dogs original mix

Pol_On mix

SLG mix

Mikita&Juerga mixSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

“In the Dziurka” EP  release party Poznań

Techniküm: Migdal live / Cosmaya

Cz, 27 lutego 2020
godz: 22:00

“In the Dziurka” EP  release party Poznań

KARAŚ/ROGUCKI – Poznań

Cz, 27 lutego 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN
“In the Dziurka” EP  release party Poznań

Rezonal: Dino Sabatini

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00