HATTI VATTI & Lady Katee // Jazzy Penguins Release Party

Clubbing
Chill out Deep house Funk / R&B House Indie Dance / Nu Disco

Niedziela, 24 lipca 2016
godz: 12:00

Weranda Take Away

ul. Półwiejska 40, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pierwotna data koncertu Hatti Vatti & Lady Katee nie doszła do skutku z powodu całodniowej ulewy, dlatego artyści przyjadą do nas ponownie już w niedzielę! Zagrają dla Was podczas Lazy Sunday live materiał z ich ostatniego, winylowego wydawnictwa „Farba Wszystkich Zdarzen”, z pewnością nie zabraknie również premierowych utworów. 😉

Przed koncertem o soundtrack do leniuchowania na trawce w parku centrum handlu, sztuki i biznesu – Stary Browar zadbają Novac Dj, Viktor Drzewiecki oraz Dawid Kosiarkiewicz z saksofonem w ramach release party ich najnowszego materiału, który również ukazał się na winylu jako Jazzy Penguins! Całość dopełni weteran poznańskiej sceny i właściciel sklepu z winylowymi płytami Vinylgate Recordstore – Feelaz!
Będzie ekstra! ☀️☀️☀️

BIO

*** Hatti Vatti & Lady Katee ***

Wszechstronny producent, ceniony nie tylko za wydany w 2014 roku album „Worship Nothing”, który przez krytyków uznawany jest za najlepszą polską płytę elektroniczną roku 2014. Jego przeszłość muzyczna to bogata dyskografia winylowa, z powodzeniem funkcjonująca także na rynku zagranicznym. Występuje na żywo w duecie ze znakomitą łódzką wokalistką Lady Katee – znaną z wokalnych dokonań na scenie d’n’b oraz macierzystego zespołu Little White Lies. W lutym 2016 wydali nową, winylową EPkę, a w czerwcu odbyli wspólną trasę po Japonii w ramach U Know Me Records Japan Tour.

[ https://www.facebook.com/hattivattiPL ]
[ https://www.facebook.com/lady.katee ]

[ https://www.youtube.com/watch?v=2vCu5wKYXeI ]
[ https://www.youtube.com/watch?v=EYtg4_2X59U ]
[ https://absysrec.bandcamp.com/album/hatti-vatti-lady-katee-farba-wszystkich-zdarzen ]

*** NovacDJ ***

Kolekcjoner płyt winylowych, miłośnik delikatnych brzmień i dobrego groove’u. Jako dj w swoich seta prezentuje mieszankę chillout’u, nu jazzu, głębokich dźwięków z elementami funku i disco. Autor audycji Fragile Sounds na antenie Good Time Radio. Współpracuje ze zdolnymi muzykami tworząc projekt Jazzy Penguins

*** Dawid Kosiarkiewicz / saksofon ***

Multiinstrumentalista, kompozycję, grę na saxofonach barytonowym i tenorowym studiował w nowojorskiej New School for Social Jazz Research (1992-1996). Gra na instrumentach dętych i fortepianie. Nagrywał i koncertował z zespołami: Kult, 2g, Umwelt 333, QKS, Golden Nine, 3 Metery i Quantum Vacuum Oscillator. Wspłpracował również z Pauline Oliveros, Aminą Meyers i Joe Giardullo. Obecnie związany z projektem Jazzy Penguins. .

*** Feelaz ***

Za gromofonami od ponad 15 lat. Zwiedził większość klubów w Polsce, oraz wielokrotnie prezentował swoją wizję muzyczną poza granicami kraju, m.in. w Berlinie (Tresor, Berghain Kantine, Suicide Circus), Kijowie (Kievbass), na Malcie (Liquid) czy w Londynie (Ginglik, Egg, Gramaphone).
Występował też na letnich festiwalach, m.in. w Chorwacji (Outlook Festival, Dimensions Festival), w Niemczech (Fokus Festival, I Love Vinyl Open Air, Krake Festival) czy na Malcie (Infinity Festival).
Na przestrzeni lat miał okazję supportować takich artystów jak Modeselektor, Si Begg, Jimmy Edgar, Daniel Bell, Luke Vibert, Scuba, Robert Hood, Kode 9, Milanese, Levon Vincent, The Hacker, Jeff Mills, Neil Landstrumm, Surgeon, Marquis Hawkes, DJ Assault, Shackleton i wielu innych, co również jest odbiciem jego różnorodnego stylu mixowania. Wszystko zależy od publiki i miejsca, w którym gra.
Od 2012 prowadzi sklep muzyczny przy ulicy Garncarskiej w Poznaniu.

[ https://www.facebook.com/djfeelaz ]
[ https://www.mixcloud.com/feelaz/ ]
[ https://www.facebook.com/vinylgate.recordstore ]

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

HATTI VATTI & Lady Katee // Jazzy Penguins Release Party Poznań

COALS / 18.10 / POZNAŃ

Pt, 18 października 2019
godz: 20:00

od 35 PLN
HATTI VATTI & Lady Katee // Jazzy Penguins Release Party Poznań

Holiday’80 / The Very Polish Cut Outs

Pt, 18 października 2019
godz: 23:59

HATTI VATTI & Lady Katee // Jazzy Penguins Release Party Poznań

Ancient Methods | Tama

Pt, 18 października 2019
godz: 23:00