Freshmag x Ovocovo: Guess Who’s Back – sTej Fresh!

Clubbing
Freshmag x Ovocovo: Guess Who’s Back – sTej Fresh!

Sobota, 14 sierpnia 2021
godz: 16:00

Nurt

Most Królowej Jadwigi od strony Ronda Rataje, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

line-up:
Joana (Tama)
Sassafras Tree (House Szkolna)
KRZone (Schron)
Grażyna Biedroń (Schron)
Robert Błaszczyk (Dom Technika)
miejsce:
Nurt
Zgadnijcie kto wrócił?!
456 dni. Tyle czasu nie było Freshmaga w Poznaniu. Na szczęście, po długiej przerwie, najnowszy numer pojawi się już 1. czerwca w najlepszych miejscówkach Poznania. Między innymi w Nurcie nad Wartą, gdzie 12. czerwca będziemy świętować powrót na rynek wydawniczy. Razem z nami świętować będzie marka Ovocovo, która również przedstawi się poznańskim konsumentom zdrowego żywienia i nie tylko.
Nasz event zostanie podzielony na dwie części. Już od godz. 13 zapraszamy rodziców z pociechami. Będziecie mogli miło spędzić czas pod chmurką w te sobotnie popołudnie. O atrakcje zadbają animatorzy, którzy przygotują dla najmłodszych różne gry i zabawy. W międzyczasie ekipa Ovocovo będzie serować Wam świeże soki oraz smoothie.
Od godz. 16 ruszamy z muzyką. Będzie można sobie pochillować na leżaczkach, ale liczymy, że wraz z biegiem czasu zapełnicie „parkiet”, bo line-up tego wymaga. Zaprosiliśmy ludzi, których sobie bardzo cenimy na lokalnej scenie i lubimy bawić się pod ich muzykę.
Zagrają:
Joana
Sassafras Tree (Lewa, Mitch)
KRZone
Grażyna Biedroń
Robert Błaszczyk
tax: free
*pamiętając o panujących obostrzeniach epidemiologicznych, dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk. Całe wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Freshmag x Ovocovo: Guess Who’s Back – sTej Fresh! Poznań

Matrixxman | Deas | Tama

Sb, 31 lipca 2021
godz: 23:59