Forest Swords | Poznań

Koncerty
Forest Swords | Poznań

Wtorek, 19 marca 2024
godz: 19:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Forest Swords na dwóch koncertach w Polsce!

19.04.2024 – Poznań | Tama
20.04.2024 – Warszawa | Niebo

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Forest Swords, znany również jako Matthew Barnes, to elektroniczny producent i artysta z Liverpoolu, który wyrobił sobie renomę tworzeniem innowacyjnych elektronicznych światów. Z okazji swojego nowego albumu „Bolted”, Barnes odwiedzi Polskę z dwoma koncertami. 19 marca artysta wystąpi w poznańskiej Tamie, a 20 marca w warszawskim klubie Niebo.

Matthew Barnes zasłynął dzięki swojemu drugiemu albumowi „Compassion” (Ninja Tune), a także remiksom utworów Björk i Neneh Cherry. Jego twórczość nie ogranicza się jednak tylko do tworzenia własnych albumów – komponuje także muzykę do gier komputerowych, filmów i projektów artystycznych, co zaowocowało oryginalnymi ścieżkami dźwiękowymi m.in. do nagrodzonego na Sundance dokumentu „Ghosts of Sugar Land”.

Album „Bolted”, nagrany został w przestrzeni fabrycznej w rodzinnym mieście Liverpoolu. W jedenastu utworach Barnes zagłębia się w swoje unikatowe brzmienia, łączące melancholię i euforię, monochromatyczność i kolor, przeszłość i przyszłość.

Wraz z ogłoszeniem albumu pojawił się singiel „The Low”, mroczna podróż przez trip-hop z metalicznymi akcentami. Utwór, pierwotnie przeznaczony dla Yoko Ono, łączy elementy z początku i końca procesu twórczego albumu. „The Low” i wcześniejszy singiel „Butterfly Effect”, z samplowanym głosem legendarnej Neneh Cherry, przesuwają muzyczny świat Forest Swords w bardziej mroczne rejony.

„Bolted” to album, który zdecydowanie różni się od poprzedniego dzieła Barnesa, „Compassion” z 2017 roku. Tym razem artysta prezentuje świat bardziej skondensowany, napięty, pełen naglącej pilności. Od przemysłowego pulsowania „Munitions”, przez nostalgiczny „End”, po psychodeliczne zakończenie „Line Gone Cold”, album to odważna, osamotniona, mroczna i piękna deklaracja Forest Swords jako jednego z najbardziej wyjątkowych głosów w muzyce elektronicznej.


Forest Swords | Poznań | 19 marca 2024 Wtorek, Tama

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Forest Swords | Poznań Poznań

JOANA SAYS: DJ RUSH & J.FERNANDES

Sb, 13 kwietnia 2024
godz: 23:00

od 54,50 PLN
Forest Swords | Poznań Poznań

Special Guest: Kate Ryan

Sb, 13 kwietnia 2024
godz: 22:00

od 30 PLN
Forest Swords | Poznań Poznań

Soft & Groovy #02 pres. MOSKALUS (CZ)

Sb, 13 kwietnia 2024
godz: 23:00

Forest Swords | Poznań Poznań

HUB 5 | Pysh [Jeahmon! / Atmosphere]

Sb, 13 kwietnia 2024
godz: 23:55

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →