Fink Tree w KontenerART 31/07

Koncerty
Fink Tree w KontenerART 31/07

Środa, 31 lipca 2019
godz: 20:00

KontenerART

Nad Wartą, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

FINK TREE to zespół tworzący muzykę z pogranicza rocka alternatywnego i brit popu. Brzmienie tej poznańskiej grupy zainspirowane jest dźwiękami takich formacji, jak Kings of Leon, Coldplay, Imagine Dragons, czy Nothing But Thieves. Piosenka „LOVE SOMEBODY” z niewydanego jeszcze materiału została wykonana przedpremierowo w Dzień Dobry TVN.
Obecnie chłopacy zakończyli pracę nad nowym materiałem, której efekty będzie można usłyszeć podczas koncertu na Kontenerach. 😉 Nagrania nowych piosenek pojawią się już wkrótce!

Zespół jest częścią projektu My Name Is New, zainicjowanego przez wytwórnię Kayax. W jego ramach wydane zostały piosenki „I FEEL” oraz „Kosmos”. Kawałek pt. „SINNER” pojawił się natomiast na kanale YouTube u Niekrytego Krytyka, Dema300, czy na zagranicznej playliście Mostly Strings.

Do tej pory FINK TREE wystąpiło m.in. na Festiwalu im. Grzegorza Ciechowskiego w Tczewie, Festiwalu Kolorów, SongsCon Berlin, na scenie STAREGO MANEŻU w Gdańsku, czy w Hard Rock Cafe Warszawa w ramach SONY MUSIC OPEN MIC oraz wzięło udział w wielu innych wydarzeniach koncertowych.

Więcej info o zespole, nowościach i trasie na www.finktree.comSprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Fink Tree w KontenerART 31/07 Poznań

Eden Oasis w KontenerART

Sb, 24 sierpnia 2019
godz: 17:00

Fink Tree w KontenerART 31/07 Poznań

Na Co Czekasz? Showcase w KontenerArt

Sb, 24 sierpnia 2019
godz: 16:00

Fink Tree w KontenerART 31/07 Poznań

ABC Przygody: dyskoteka na Rewirach

Sb, 24 sierpnia 2019
godz: 21:00