ETHNO PORT Poznań Festival 2020

Festiwale
ETHNO PORT Poznań Festival 2020

Piątek, 04 września 2020
godz: 17:00

Centrum Kultury ZAMEK

ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Droga ethnoportowa Publiczności!

Mamy nadzieję, że jesteście zdrowi i radzicie sobie w tym trudnym i dziwnym czasie. Tym, co w szczególny sposób wszystkim doskwiera, jest niemożność budowania jakichkolwiek planów opartych na wiarygodnych prognozach.

Jak wiecie, nowy termin kolejnej edycji festiwalu wyznaczyliśmy na początek września. Dzisiaj jednak zorganizowanie wydarzenia podobnego do poprzednich Ethno Portów wydaje się niemożliwe. Nie wiemy nic o jesiennych rygorach sanitarnych, bez odpowiedzi pozostaje pytanie, czy otwarte zostaną granice i obawiamy się, czy ogromne straty finansowe, które dotknęły również naszą instytucję, nie storpedują wszelkich planów. W takiej rzeczywistości rozmowy z artystami, negocjacje z ich agentami i jakiekolwiek inne poważne ustalenia są niemożliwe do przeprowadzenia.

Nie wyobrażamy sobie jednocześnie, by kolejny Ethno Port Poznań miał się w ogóle nie odbyć! Planujemy jego realizację w zapowiedzianym wrześniowym terminie, przygotowując różne warianty – od przeniesienia całości wydarzenia do sieci, po festiwal o mieszanej formule z kilkoma, odbywającymi się w CK ZAMEK, koncertami. Wiemy oczywiście, że cokolwiek wymyślimy i tak ucierpi to, co kochamy najbardziej, czyli festiwalowa atmosfera, spotkanie z Wami i możliwość wspólnego wysłuchania koncertów. Jednak mamy nadzieję, że po pechowej 13. edycji przyjdą następne i znowu będziemy mogli radośnie przeżywać nasze czerwcowe święto.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy kupili sprzedawane przez nas w tym roku karnety. Wydawało nam się, że będą służyć tym, którzy zechcą wziąć udział w przeniesionym na wrzesień festiwalu. W sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, zmuszeni jesteśmy jednak skierować Was na naszą stronę: https://ckzamek.pl/…/5819-zwrot-biletow-na-zamkowe-wydarze…/ Znajdziecie tam informację, jak można zwrócić bilety zakupione na zamkowe wydarzenia. Nowe warunki udziału, w dostosowanym do nowych realiów festiwalu, podamy do wiadomości, gdy tylko będzie to możliwe.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i do jak najszybszego zobaczenia!

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, organizator Festiwalu Ethno Port Poznań

__

Grafika autorstwa Grzegorza Ciemnoczołowskiego przedstawia pomarańczowe promienie rozchodzące się na fioletowym tle. W środku tego swoistego słońca znajduje się napis Ethno Port Poznań.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

ETHNO PORT Poznań Festival 2020 Poznań

Kukon „Afera” / Poznań / 8.08

Sb, 08 sierpnia 2020
godz: 19:00

ETHNO PORT Poznań Festival 2020 Poznań

Simon Mattson | Tama Bar

Sb, 08 sierpnia 2020
godz: 22:00

ETHNO PORT Poznań Festival 2020 Poznań

Flirtini na Nocnym / Wakacje na NTT

Sb, 08 sierpnia 2020
godz: 16:00