Eden Oasis w KontenerART

Koncerty
Eden Oasis w KontenerART

Sobota, 27 lipca 2019
godz: 17:00

KontenerART

Nad Wartą, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ᏋᎴᏋᏁ ᎧᏗᏕᎥᏕ to cykl plażowych imprez które na stałe wpisze się w piaski KontenerART. 1 czerwca zagra Przemissimo Campagnolo i Abnormal – zaprezentują Wam solidny przekrój od głębokiego chilloutu, przez dark techno, po hipnotyczne numery, przy których noga sama rwie się do tupania ???

Przemissimo Campagnolo mimo swojego młodego wieku wziął szturmem poznańską scenę muzyczną nie biorąc przy tym jeńców. Jego debiutancki set otwierający scenę Alter na trzeciej edycji Pomroku w Projekt Lab zagwarantował mu nie tylko pełny parkiet, ale otworzył przed nim wiele drzwi. Jest ambitny, utalentowany i wkłada w granie całe serce. Nie zamyka się na granie w jednym klimacie, ale ogólnie to Dark Techno i takie takie.

Abnormal jako DJ klei piosenki od około dwóch lat. Obraca się głównie w klimatach psychodelicznego transu, a dokładniej w podgatunku zwanym zenonesque (od australijskiej wytwórni Zenon records, której unikatowe brzmienie zapewniło jej osobny, niszowy odłam). Nie oznacza to gardzi innymi gatunkami muzycznymi. Co to to nie. Osobiście stworzył własny, bardzo prosty, podział. Muzyka jest albo dobra, albo słaba.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Eden Oasis w KontenerART Poznań

Kobosil | Tama

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 23:59

od od 35 PLN
Eden Oasis w KontenerART Poznań

Gabber CLASS : s z y b c i e j

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 23:00