Cute.Berlin.Special: SWEAT LODGE & Scandalizm pres. Ed Davenport!

Clubbing

Sobota, 23 października 2010
godz: 21:00

Cute

ul. Wielka 27/29, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Akt piąty nieostatni! Po raz kolejny wkracza nasza gwiazda estrady. Ma za sobą epizodyczne role u boku takich sław jak Mark Henning, Guy J, Len Faki czy Motorcitysoul . Każda jego kreacja jest niepowtarzalna, doceniły to już takie wytwórnie jak Poker Flat, Liebe Detail, Trapez czy NRK.

 

Jego warsztat docenia sporo artystów, którzy chętnie wykorzystują jego osobę do tworzenia muzycznych podróży, z których słynie nasz bohater. W sequelu Cute.Berlin.Special w poznańskim Cute wystąpi Ed Davenport. Jedna z największych gwiazd agencji Sweat Lodge, która na stałe współpracuje z klubem oraz, która na stałe wpisała się jako line up naszych importowanych imprez. Mieszanka muzyczna zaprezentowana przez Eda podczas pierwszej imprezy przez wielu z nas była okrzyknięta najbardziej eklektyczną oraz elektryzującą. Nienaganna technika i niekończące się suspensy spowodowały, że tamta noc otworzyła nową historię imprez w Cute. Tym razem chcemy aby było jeszcze lepiej. Niedawne sukcesy Davenporta pozwalają na spokojne potwierdzenie tej tezy.

 

Obok niego usłyszymy gospodarzy cyklu – Mikita & Juerga to poznański duet, który wciąż poszukuje najnowszych muzycznych perełek. To duet, który stara się aby każdy ich występ był tykająca bombą, która wybucha w najmniej oczekiwanym momencie. Kiedy wybuchnie kolejna torpeda ze znaczkiem Sweat Lodge? Na pewno 23 października, dokładnej godziny wybuchu największego muzycznego szału na parkiecie nie możemy przybliżyć, miejmy nadzieję jednak, że będzie ich co najmniej kilka.

 Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Cute.Berlin.Special: SWEAT LODGE & Scandalizm pres. Ed Davenport! Poznań

Centrum środa: PAKA / ldwq.

Śr, 11 grudnia 2019
godz: 23:00

Cute.Berlin.Special: SWEAT LODGE & Scandalizm pres. Ed Davenport! Poznań

Burleska w/ Lillet L’amour | Próżność

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00

od 49 PLN
Cute.Berlin.Special: SWEAT LODGE & Scandalizm pres. Ed Davenport! Poznań

Karolina Czarnecka – Poznań

Cz, 12 grudnia 2019
godz: 20:00