Circus Inferno! pres. MAGDA x Kosme

Clubbing
House Techno

Sobota, 16 lutego 2019
godz: 22:00

Poznań

, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Czy słyszysz cyrk w oddali? Z otchłani wyłania się piekielna lokomotywa, a koła wybijają znajomy rytm. Miarowy stukot stalowego składu wtacza się na tajemne perony. Wypływa z niego barwny korowód osobliwości, który w hedonistycznym uniesieniu rozpoczyna kolejne przedziwne przedstawienie. Kamienna fasada Starego Dworca Głównego rozbłyska iluminacjami, a mury pamiętające ubiegłe stulecia spowija muzyka. Ten relikt przeszłości z 1879 roku – mimo renowacji – wciąż wzbudza dreszcze. To idealne tło pod barwny i elektryzujący spektakl… Kolejny raz otwierają się wrota CIRCUS INFERNO!

Cyrk snów otwiera się nocą, a wstęp do niego mają wyłącznie magicy – oniryczni mistrzowie ceremonii, finezyjni akrobaci, pogromcy duchów i nieoswojonych instynktów. Tańcząc z cieniami, zatracą się w muzycznym uniesieniu i zerwą kurtynę nocy, ukazując wyjątkową scenografię i oszałamiające wizualizacje. To wydarzenie audiowizualne na światowym poziomie rozwija się niczym baśń, której narracja wiedzie zgromadzonych w bezkres przyjemności. To historia, którą przez muzykę i obraz opowiadają najlepsi DJe, performerzy, tancerze i mistrzowie wizualizacji.

Circus Inferno po raz kolejny zaserwuje wyjątkowe show na miarę spektakli z Andre Galluzzim, Tale Of Us, Michaelem Mayerem, Scubą, Francescą Lombardo, Stevem Bugiem, Mind Against, Baremem, Mano Le Tough, Monoloc czy Tiefschwarzem. Tym razem przez mrok poprowadzi wszystkich MAGDA!

Urodzona w Polsce, rezydująca kilka lat w Detroit, a obecnie w Berlinie. Odkryła piękno i inspirację w surowym miejskim krajobrazie. W 1998 roku dołączyła do kultowej wytwórni M_nus Richiego Hawtina, w której wydała kilka singli oraz debiutancki album „From a Fallen Page”. W 2006 założyła wytwórnię Items&Things razem z Troyem Piercem i Markiem Houle. Uzdolniona producentka, której kunszt dostrzeżono powierzając jej nagranie tak prestiżowych wydawnictw jak „Fabric” (nr 49) czy „Balance” (nr 27).

W 2017 – zapoczątkowała Perm – cykl eventów w Berlinie, na których sztuka i kultura klubowa wchodzą w ścisłe kolaboracje. Od jej pierwszej międzynarodowej trasy w 2003 znana była jako artystka unikatowa, która przesuwa muzyczne granice. W Poznaniu ostatni raz wystąpiła w 2010 r. w Starej Rzeźni, na pierwszym w Polsce „Minus Showcase” organizowanym przez SQ.

Towarzyszyć jej będzie KOSME – francuski artysta o wyjątkowej energii, który miksuje energię house’u i techno. Jego sety są pełne pasji, nieustannego groove’u i eklektycznych zapożyczeń, które transformuje w nowoczesne brzmienie. Tour po Europie rozpoczął w 2013 roku, pochodzi z undergroundowych berlińskich klubów, jednak dzięki talentowi szybko trafił na międzynarodowe festiwale.

Support zapewnią lokalni wyjadacze, miłośnicy „czarnego złota” – audiorotax i Jakub Przewoźny!

Ich magiczne muzyczne sety, w oprawie wyjątkowej scenografii, wizuali .wju i diabolicznych tancerzy w strojach Maria Kompf Fashion Styling spowodują wyzwolenie od dnia codziennego, a oczyszczająca moc Circus Inferno po raz kolejny odda hołd imprezowemu spełnieniu.Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Circus Inferno! pres. MAGDA x Kosme Poznań

Techniküm: Monster b2b Zariush

Cz, 20 lutego 2020
godz: 22:00

Circus Inferno! pres. MAGDA x Kosme Poznań

Mr Silla (Mum) w Poznaniu

Cz, 20 lutego 2020
godz: 20:00

od 35 PLN
Circus Inferno! pres. MAGDA x Kosme Poznań

Tylko Polskie Techno / TAMA

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:00

Circus Inferno! pres. MAGDA x Kosme Poznań

Domówka 7.0 @House Szkolna 21.02

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00