Carbon Based Lifeforms (LIVE) / Summer Contrast Launch Party

Koncerty
Carbon Based Lifeforms (LIVE) / Summer Contrast Launch Party

Sobota, 19 listopada 2022
godz: 23:00

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ZMIANA DATY – z 14.11.2021, PRZENIESIONE na 19.11.2022

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Summer Contrast Festival w ramach co rocznej trasy promującej festiwal wraz z klubem Tama organizują koncert szwedzkiego duetu elektronicznego Carbon Based Lifeforms.

Carbon Based Lifeforms jest duetem tworzonym przez Johannesa Hedberga i Daniela Segerstada. Obydwaj urodzili się w 1976 roku w Goteborgu, w południowo zachodniej Szwecji. Spotkali się po raz pierwszy, kiedy mieli obydwaj po 15 lat i wówczas rozpoczęli współpracę, która trwa już ponad 25 lat. CBL został powołany do życia w 1996 roku, jako odgałęzienie innych projektów, lecz szybko stało się to ich wiodącą działalnością. W 1996 roku wydane zostało demo The Path, które już wtedy słuchaczom pozwoliło poznać unikalne dźwięki ich muzyki. Carbon Based Lifeforms bardzo często występują jako headlinerzy na największych festiwalach psytrance’owych w Europie oraz zagrali wiele koncertów w Rosji, USA, czy w Australii. W 2009 roku zagrali głośny koncert w Cosmonovie, planetarium działającym przy Muzeum Historii Naturalnej w Sztokholmie. Koncert wyprzedał się bardzo szybko, co spowodowało, że ogłosili kolejny, który również został wyprzedany. Ci, którzy wówczas brali udział w tym widowisku, doznali niezapomnianego przeżycia. W kolejnych latach zagrali jeszcze kilka wyprzedanych koncertów w innych planetariach, między innymi w 2018 roku w Moskwie, gdzie bilety na wydarzenie rozeszły się w niecałe 14 godzin. O support w orientalnym stylu zadba Gunter Schwarz, oraz nowo powstały skład z rogalińskiej łąki czyli Psychodelika.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 


Carbon Based Lifeforms (LIVE) / Summer Contrast Launch Party | 19 listopada 2022 Sobota, Tama

Biletomat.pl
95 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Carbon Based Lifeforms (LIVE) / Summer Contrast Launch Party Poznań

Hadone | Tom Palash | Proteina || Tama

Pt, 02 grudnia 2022
godz: 23:30

od 30 PLN
Carbon Based Lifeforms (LIVE) / Summer Contrast Launch Party Poznań

GAYA #4: Deaf Can Dance

Pt, 02 grudnia 2022
godz: 23:59

od 30 PLN
Carbon Based Lifeforms (LIVE) / Summer Contrast Launch Party Poznań

Dear Santa Please Bring Prosecco

Pt, 02 grudnia 2022
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →