Automatik Night 24: MARTIN LANDSKY

Clubbing

Piątek, 15 czerwca 2007
godz: 0:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Mamy dla Was 4 wejściówki:

Wśród osób, które wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy wejściówki na Automatik Night 24: MARTIN LANDSKY . W mailu należy podać imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego, w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę imprezy.

MARTIN LANDSKY

Kolejna wielka postać europejskiej sceny klubowej odwiedzi cykl Automatik Nights – główny gracz prowadzonej przez STEVE’A BUG’A wytwórni Poker Flat!

MARTIN LANDSKY to DJ i producent o niepowtarzalnym stylu, niezwykle doświadczony i klasowy. Zaczynał jako breakdancer i DJ grający funk i rap! Potem przyszedł czas na Hamburg, gdzie w legendarnym klubie „Front” po raz pierwszy zetknął się z muzyką House, Acid i Techno. Już wtedy zajmował się produkcjami studyjnymi i szlifował swoje umiejętności DJskie. Dość szybko stał się postacią mile widzianą w słynnych klubach Hamburga („Unit”, „Duschbar”) i Berlina („E-Werk”, „Casino”, „Tresor”).

Pierwsze nagrania MARTINA ukazały się w 1997 r. pod szyldem CITY NORD. Później przyszedł czas na powołanie własnych labeli – kultowych i nieistniejących dziś Effortil oraz Intim. Po przeprowadzce do Berlina staje się rezydentem imprez Poker Flat Nights wspólnie z BUGIEM i CLÉ (MÄRTINI BRÖS) w klubie „Sternradio”.

Po kilku świetnie przyjętych produkcjach dla Dessous, Poker Flat i Intim, w 2001 r. ukazuje się świetny, wypełniony intymnym, głębokim, zdubowanych house’m album „In Between”. Kolejne lata przynoszą następne produkcje dla wytwórni BUG’a – mix „Poker Flat Vol. 2” oraz aż 3 kompozycje na jubileuszowej „Five Years Of Poker Flat”. Wielkim hitem staje się też wydany w 2003 r. kawałek „Reject” z udziałem wokalisty Filipa G, osiągając szczyty list sprzedaży. W 2005 roku po raz kolejny poproszony o mix dla Poker Flat – tym razem na kompilacji „Poker Flat Vol. 5“.

Mniej minimalny niż STEVE BUG, ale bardziej house’owy niż MÄRTINI BRÖS, zdecydowanie najlepszy DJ wytwórni – oto LANDSKY, który z pewnością rozgrzeje parkiet w SQ do czerwoności!

:::Automatik:::in music we trust:::Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Automatik Night 24: MARTIN LANDSKY Poznań

Shilpa Ray w KontenerART 18/07

Cz, 18 lipca 2019
godz: 20:00

Automatik Night 24: MARTIN LANDSKY Poznań

ŻAL w KontenerART 19/07

Pt, 19 lipca 2019
godz: 20:00

Automatik Night 24: MARTIN LANDSKY Poznań

Garden of God #8: Fort II

Sb, 20 lipca 2019
godz: 22:00

od 25 PLN