Acid Plant: Surgeon | Tama

Clubbing
Acid Plant: Surgeon | Tama

Piątek, 22 listopada 2019
godz: 23:59

Tama

ul. Niezłomnych 2, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

line-up:
Surgeon
Feelaz
Essence
visuals: luminarion

Anthony Child od ćwierć wieku nie spuszcza z tonu, ciągle rozwija swoje brzmienie i rozgrzewa parkiety na całym świecie. Jego styl wciąż ewoluuje, ale typowo „surgeon’owe brzmienie” pozostaje i zdobywa serca kolejnych pokoleń fanów. Chirurgiczna precyzja charakteryzująca jego kompozycje, niepodrabialny groove i konsekwencja z jaką prowadzi od ponad 2 dekad swój label Dynamic Tension, przysporzyły mu wierne grono wyznawców na całym świecie. Do Poznania Surgeon wraca po prawie dziesięcioletniej przerwie, a obie jego dotychczasowe wizyty na słynnych „tresorach” w Eskulapie (w 2001 & 2010 roku) owiane są legendą wśród bardziej doświadczonej części klubowiczów.

Tym razem Surgeon będzie gościem kolejnej odsłony cyklu Acid Plant, który zdążył już zjednać sobie publikę otwartą na szersze spektrum elektroniki. O odpowiednie rozgrzanie parkietu zadba artysta, który supportował Surgeona już niejednokrotnie, jeden z najwierniejszych jego fanów a zarazem wyjątkowy DJ – Essence! Najbardziej znany z labelu i imprez spod szyldu Technosoul (2008 – 2018), jednak na scenie działał znacznie dłużej zarówno jako DJ, jak i promotor. Choć w zeszłym roku ogłosił zawieszenie działalności djskiej, to jednak przy wyjątkowych okazjach odkurza płyty i wciąż jest jednym z najlepszych w tym kraju.
Tradycyjnie imprezę zamknie gospodarz cyklu oraz rezydent Tamy, czyli Feelaz, któremu akurat również styka 20 lat grania w klubach ===> https://www.facebook.com/events/478599556322017/

Zapowiada się wyjątkowa noc!

tax wkrótce


Acid Plant: Surgeon | Tama | 22 listopada 2019 Piątek, Tama

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

Acid Plant: Surgeon | Tama Poznań

KARAŚ/ROGUCKI – Poznań

Cz, 27 lutego 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN
Acid Plant: Surgeon | Tama Poznań

Fresh N Dope Festival Poznań

Pt, 28 lutego 2020
godz: 17:00

Acid Plant: Surgeon | Tama Poznań

PLURED: Headless Horseman live | Tama

Sb, 29 lutego 2020
godz: 23:00

od 20 PLN
Acid Plant: Surgeon | Tama Poznań

Romantic Fellas

Cz, 05 marca 2020
godz: 19:00