Kortowiada 2024: Future is coming!

Festiwale
Kortowiada 2024: Future is coming!

Środa, 22 maja 2024
godz: 15:00

Plaża nad Jeziorem Kortowskim

Promenada Absolwentów, Olsztyn

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Przyszłość jest elementem codzienności człowieka, jego jutrem oraz wizją tego, co stanie się za setki lat. Kojarzy się z rozwojem, automatyzacją, sztuczną inteligencją i jej możliwościami. To niezwykle ekscytujące zagadnienie, może nawet odrobinę przerażające.
Nasza wspólna przyszłość nadejdzie 22 maja 2024 roku i potrwa przez 4 kolejne dni, aż do 25 maja – to właśnie wtedy spotkamy się w Kortowie by po raz 63. wspólnie obchodzić to wyjątkowe studenckie święto i bawić się podczas Kortowiady.
Zanim jednak to nastąpi, witajcie w naszej wizji przyszłości! Wprawdzie każdy ma swoją, jednak w naszej dominują kolory i ich wyjątkowe odcienie, różnorodność kształtów, oślepiające światła… a to wszystko doprawione odrobiną szaleństwa i fenomenalną zabawą! Niech nasza wspólna przyszłość nie będzie przyczyną strachu, niech budzi wyłącznie ciekawość tego, co może przynieść! Jednego możecie być pewni: ta festiwalowa przyszłość będzie pełna kolorów i wspaniałej muzyki.
Jesteście gotowi na to doświadczenie? Załóżcie wygodne buty, okulary 3D na nos i zróbcie z nami krok w przyszłość. See you in future!
Na Scenie Głównej wystąpią:
⭐️ Wilki
⭐️ Margaret
⭐️ Dwa Sławy x Mielzky x Pers
⭐️ Lordofon
⭐️ PRO8L3M
⭐️ Daria Zawialow
⭐️ Kwiat Jabłoni
⭐️ Kizo
⭐️ Daria ze Śląska
⭐️ Nocny Kochanek
⭐️ Zeamsone
⭐️ KacperczykSprawdź inne wydarzenia @ Olsztyn

Kortowiada 2024: Future is coming! Olsztyn

KAMP! Endless Party | Olsztyn

Pt, 19 kwietnia 2024
godz: 20:00

od 100 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →