Czesław Mozil solo | Mikołów

Koncerty
Czesław Mozil solo | Mikołów

Sobota, 25 maja 2024
godz: 17:30

Herbateka

ul. Głogowa 31, Mikołów

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem.

Tym razem obok piosenek znanych i lubianych, pojawią się również utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu minionego roku. Pierwsza to rewelacyjnie przyjęta przez krytyków muzycznych „#Ideaologiamozila, druga to „Inwazja Nerdów” nagrana z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czesław Mozil Solo to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje.

Czesław Mozil – wykształcony muzyk, absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, w klasie akordeonu. Laureat czterech Fryderyków i potrójnej platyny. Autor tekstów, kompozytor, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jego ostatnia płyta „#ideologiamozila” znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt 2021 roku wg m.in. potalu onet pl i magazynu „Polityka”.

Agencja Koncertowa Borówka Music
www.facebook.com/borowkamusic


Czesław Mozil solo | Mikołów | 25 maja 2024 Sobota, Herbateka

Biletomat.pl
100 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Mikołów

Czesław Mozil solo | Mikołów Mikołów

Czesław Mozil solo | Mikołów

Sb, 25 maja 2024
godz: 20:30

od 90 PLN
Czesław Mozil solo | Mikołów Mikołów

Czesław Mozil solo | Mikołów

Sb, 25 maja 2024
godz: 17:30

od 100 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →