10 lat Elektrodisko! | SONIAMIKI live! | WOHLWILL (DE)

Clubbing
Electro Electronic House Indie Dance / Nu Disco Pop / Rock Tech House

Piątek, 08 listopada 2013
godz: 22:00

Scenografia

ul. Zachodnia 81/83, Łódź

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

☛ Aż trudno nam w to uwierzyć, ale właśnie mija już 10 lat, odkąd po raz pierwszy na antenie Radia Żak pojawiła się audycja Elektrodisko!.

Można śmiało powiedzieć, że jest to najdłużej istniejąca audycja poświęcona muzyce tanecznej i elektronicznej w łódzkim eterze.

Przez ostatnią dekadę zaprezentowaliśmy wam tysiące godzin najnowszej muzyki, a na naszej antenie gościła niezliczona liczba producentów i DJ-ów z całej Polski, jak i z zagranicy.

Swoje sety regularnie prezentowali u nas łódzcy DJ-e, a promotorzy opowiadali o organizowanych przez siebie wydarzeniach muzycznych.

Niezwykle ciężko byłoby wymienić wszystkich z Was, którzy odwiedzili nasze studio przez cały ten czas. Ogromnie nas to cieszy!

Dzięki dużemu wsparciu ekipy Scenografii postanowiliśmy uczcić tę okazję – gorąco zapraszamy wszystkich na naszą jubileuszową imprezę, na której wystąpią:

♬ SONIAMIKI

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Absolwentka poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie ukończyła studia na kierunku – film animowany. Swoje piosenki komponuje i gra przede wszystkim na gitarze basowej.
W listopadzie 2009 roku nakładem berlińskiej wytwórni Moanin’ ukazał się jej debiutancki, solowy album „7pm”.
W październiku 2012 roku nakładem Qulturap i Moanin’ ukazał się drugi album zatytułowany SNMK.

www.facebook.com/SONIAMIKImusic
www.soundcloud.com/soniamiki

♬ WOHLWILL

Thomas to młody artysta o niezwykłym zamiłowaniu do muzyki niezależnej i mody, dla którego równie ważny jak muzyka jest styl życia, którym chce dzielić się ze swoją publicznością.

Wkrótce po rozpoczęciu działalności pod szyldem WOHLWILL prowadzony przez niego blog muzyczny zyskał niezwykłą popularność w środowisku i uznanie wielu innych artystów. Jego ogromny talent do tworzenia świeżych miksów sprawił, że jest on jednym z najbardziej rozchwytywanych talentów niemieckiej sceny niezależnej. Dzięki temu pojawił się on ponownie na tegorocznym festiwalu Dockville, jednym z najważniejszych festiwali muzyki alternatywnej w Niemczech. Jego Dockville Mix 2013 to jeden z najgorętszych miksów w niemieckich klubach.

www.facebook.com/wohlwillme
www.soundcloud.com/wohlwill

♬ KAROL ALEKSANDER
(Velcro City Records / Rzeszów)

DJ i producent z Rzeszowa. Jako selekcjoner kultywuje ciepłe brzmienia płyt winylowych, promując różne odmiany muzyki house i disco. Doceniany jako producent przez wielu DJ-ów klubowych i radiowych w Polsce. Jego single wydane nakładem wytwórni Velcro City Records można było usłyszeć m. in. w Polskim Radio Czwórka. Wkrótce pojawi się też na nowym wydawnictwie polskiego labelu The Very Polish Cut Outs.

www.facebook.com/karol.aleksander.music
www.soundcloud.com/karol_aleksander

♬ DISKOLLEKTIVE

Disco to nie tylko muzyka. To styl życia. Łódzko-warszawska formacja Diskollektive wie coś na ten temat. Zaprawieni w boju nie tylko na parkiecie i przy barze, ale również w radio (autorska Audycja Elektrodisko w Studenckim Radiu Żak Politechniki Łódzkiej 88,8 MHz; muzykę Diskollektive można też usłyszeć w paryskim Aquarium Radio), potrafią zachęcić do tańca zarówno długowłosą blondynkę w różowych szortach, jak i zblazowanego Kubańczyka przekonanego, że jest nowym wcieleniem Andy’ego Warhola. Kolektyw didżejski w składzie MMX, SJNET, jaYETI jak żaden inny potrafi sprytnie selekcjonować najsmaczniejsze kąski z lat 70., 80. i 90. i wplatać je do swoich setów. Kawałki nu-disco, Chicago house, indie dance czy Balearic w ich miksach nie pozwolą usiedzieć na miejscu zbyt długo.

www.facebook.com/diskollektive
www.soundcloud.com/diskollektive

♬ KAJEDEN

DJ i producent znany ze znakomitych warmupów i jeszcze gorętszych afterów.
Grywa raz szybciej, raz wolniej, składając bity w klarowny koktajl.

www.soundcloud.com/k1x
www.facebook.com/ka1eden
www.ravecontrol.com/ka1eden

✍ BNS

Enigmatyczny wideo-prezenter, który w swoich ekranowych ekscesach bezczelnie korzysta ze wszystkiego, co wpadnie mu w oko, tworząc kontrastowe kolaże złożone z różnorodnych elementów – od klasyków kina i teledysków, przez brazylijskie porno i włoskie horrory, aż do starych gier video czy japońskich produkcji TV. Expect the unexpected!

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Łódź

10 lat Elektrodisko! | SONIAMIKI live! | WOHLWILL (DE) Łódź

Julia Marcell – Skull Echo

Cz, 12 marca 2020
godz: 20:00

od 55 PLN
10 lat Elektrodisko! | SONIAMIKI live! | WOHLWILL (DE) Łódź

KARAŚ/ROGUCKI – Łódź

Cz, 02 kwietnia 2020
godz: 19:00

od od 60 PLN
10 lat Elektrodisko! | SONIAMIKI live! | WOHLWILL (DE) Łódź

Mary Komasa Disarm

Pt, 03 kwietnia 2020
godz: 20:00