Trzeci Sylwester

Clubbing
Electronic

Poniedziałek, 31 grudnia 2018
godz: 22:00

Zet Pe Te

ul. Dolnych Młynów 10, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Galaktyka- w całym kosmosie jest ich kilkaset milionów może i więcej. Kosmos pozostaje dla nas żyjących na Ziemi nie odkrytą materią. Galaktyka, super galaktyka, mgławica- wszystkich obiektów kosmicznych nie jesteśmy w stanie nawet nazwać, a części pewnie nigdy nawet nie poznamy.
Istnieje jednak jeden unikalny obiekt- Droga Mleczna- jedyna, wyjątkowa Galaktyka, której nazwa pisana jest z wielkiej litery G. Co oprócz tego odróżnia ją od innych?
– potwierdzona obecność tlenu
– potwierdzona obecność istot rozumnych
– potwierdzone kosmiczne imprezy
W tym roku zapraszamy Was na międzyplanetarną podróż, po najlepszych zakamarkach muzyki, które staramy się Wam serwować nie tylko przez cały rok, ale też w dniu przejścia z roku 2018 w 2019 ♥
Kupując bilet na Trzeci Sylwester w ZetPeTe kupujecie tak naprawdę bilet nie na kolejną imprezę, a na rejs naszą kosmiczną rakietą, która już tylko czeka na odpalenie!
Program rejsu Kosmiczną Rakietą ZetPeTe wygląda następująco:
8 godzin tyle trwał będzie nasz noworoczny rejs podczas jego trwania każdy z uczestników otrzymuje możliwość odwiedzenia 3 planet: Ziemi, Marsa oraz Saturna. Aby każdy z Państwa mógł wybrać sobie planetę, na której zagości na dłużej prezentujemy atrakcje jakie czekają na Państwa na poszczególnych.

Ziemia- jedyna we Wszechświecie planeta, na której istnieje potwierdzone Życie. Tlen, rośliny, zwierzęta, ludzie. Na niej każdy dzień to celebracja, każdy dzień to odkrywanie czegoś nowego, spotkania z coraz bardziej interesującymi ludźmi. Ci, którzy zawładną tej nocy tą planetą doskonale wiedzą czym jest życie i doskonale umieją je celebrować. Ta planeta należeć będzie do współczesnych poetów, którzy we właściwy sobie sposób opowiedzą Wam zarówno o pięknie Kosmosu jak i o brudzie ulic !

Mars- nazwana na cześć rzymskiego boga wojny czerwona planeta, stopniowo eksplorowana przez ludzkość. Podobno stamtąd pochodzą mężczyźni. Podczas tego rejsu 7 XXI wiecznych Adonisów zaprasza w swe męskie progi wszystkich spragnionych mocnych dudnień. Ciekawe czy znajdziecie, w którym kraterze ryczy tak naprawdę lew 😉

Saturn- pierścienie, orbity, (ultra)fiolet! Na tej oddalonej o kilkadziesiąt stopni od Ziemi planecie spotkają Was same dziwy! Będą lasy, będą polany, będzie styrodur i będą lycry ♥ Będą dzikie kosmiczne tańce, trzeba będzie uważać, żeby nie wpaść w żaden (psy)trance!Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Trzeci Sylwester Kraków

Czeluść Festiwal 2019

Cz, 08 sierpnia 2019
godz: 18:00

Trzeci Sylwester Kraków

Kraków Live Festival 2019

Pt, 16 sierpnia 2019
godz: 16:00