This.place w. Michael Klein

Clubbing
This.place w. Michael Klein

Piątek, 14 lutego 2020
godz: 22:00

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

ul. Marii Konopnickiej 26, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

8798 km. Taka odległość dzieli Kraków od Tokio, ale my ten dystans zamierzamy zdecydowanie skrócić. Po hotelu, teatrze i muzeum lotnictwa zapraszamy na this.place w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”. Głównym bohaterem nocy 14 lutego będzie Michael Klein – DJ i producent wydający w Second State, Cocoon oraz we własnym labelu BLK DRP.

Utwory Michaela, takie jak „Yuzu” czy „Hoisin”, grają m.in. Amelie Lens, Pan-Pot, Sven Väth, Dubfire, Richie Hawtin, Adam Beyer czy Chris Liebing, a Klein sam jest regularnym gościem najważniejszych klubów na świecie. Na this.place usłyszymy go w towarzystwie Michała Jabłońskiego, czyli jednego z najciekawszych reprezentantów polskiej sceny techno, którego wydawnictwa sygnują m.in. wytwórnie VSK Series i Suara. Room One otwierał będzie z kolei zaprawiony w trudnej sztuce warm-upu – Sincz – i jak łatwo się domyślić z tego zdania, w Mandze czeka Was więcej niż jeden parkiet.

Oczywiście this.place to nie tylko świetna muzyka i niezwykła lokalizacja, ale też oprawa wizualna i także tym razem nie będzie inaczej. Możemy zdradzić tylko tyle: do zobaczenia w Tokio!

ROOM ONE:
Michael Klein (Second State, Cocoon, BLK DRP)
Michal Jablonski (Lost In Ether, VSK Series)
Sincz (Steyoyoke, Smolna)

ROOM TWO:
tbaSprawdź inne wydarzenia @ Kraków

This.place w. Michael Klein Kraków

Raban On Tour: John B w Krakowie!

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00

This.place w. Michael Klein Kraków

ANNA x Prozak 2.0

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:30

od 40 PLN
This.place w. Michael Klein Kraków

RAVE ALARM #82 World Wild Rave

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00