ORION ORIENT @Alchemia

Clubbing
ORION ORIENT @Alchemia

Sobota, 11 grudnia 2021
godz: 22:00

Alchemia

ul. Estery 5, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ORION ORIENT
koncept założony przez Squala i Kaj’ta.
Jest to głęboka podróż w świat orientalnej elektroniki.
Sinusoidalna fala tempa i nastroju otwarta na różne gatunki muzyczne.
Podczas setów tempo wzrasta wraz z przyspieszeniem bicia serca; od down tempo 80 bpm, po organic house 120bpm.
Muzyka ta, wpasowuje się idealnie we wszelkiej maści wydarzenia; od wielkich festiwali, po niszowe imprezy, zawsze przyciągając świadomych odbiorców.
Występowaliśmy między innymi na takich festiwalach jak OFF festival, Egodrop czy EtnoKraków oraz masie imprez klubowych.
SQUAL
DJ, producent i organizator imprez pochodzący z Łodzi, od 2003 R. mieszka w Krakowie. Na scenie muzycznej działa od 98 r. Założyciel Broken Music Theory i UK Basslines, współtwórca, „Orion Orient” , „Positive Formation” , i „Kliniki Pozytywnych Wibracji” , były rezydent klubu „Cube” , „Ampstronga” , oraz członek zespołu „AXMusique”.
Jego sety można było usłyszeć w większości polskich miast, ale również w krajach takich jak: Anglia, Czechy, Francja, Grecja, Irlandia, Niemcy, Ukraina, Słowacja, Szwajcaria i Włochy.
Występował na takich festiwalach jak: Opener, Selector, Snow Fest, czy United Islands w Czechach.
Muzycznie trudny do zdefiniowania, ponieważ w jego setach przeplata się mnóstwo gatunków, a wszystko jest dodatkowo doprawione scratchami.
KAJ’T
DJ, digger, promotor. Współzałożyciel projektów Orion Orient, Estropical, Check out the Groove.
Przygodę z gramofonami zaczął w roku 2000 – początkowa fascynacja nurtem suchych minimali ewoluowała, gdy zauważył, jak dużo dają żywe instrumenty. Przekopując się przez komisy i sklepy, szukał brzmień bardziej uniwersalnych. Poruszało go wszystko; od jazzu i bossa novy począwszy, na reggae i folku skończywszy. Wszystkie te style z biegiem czasu przerodziły się w spójną kolekcję, której świeżość i nieszablonowość niezmiennie fascynują na parkiecie.
Supportował ogromną ilość znanych twórców najróżniejszych gatunków muzyki z całego świata (od Daddy G z Massive Attack po Matt’a Black’a; założyciela Ninja Tune).
Nie zatrzymaliśmy się tylko na graniu imprez; cały czas staramy się promować muzykę którą kochamy i dzielić się nią z jak największą liczbą odbiorców.
Dlatego też rozpoczynamy naszą cykliczną audycję w OFF Radio Kraków gdzie będzie można nas usłyszeć co tydzień już od grudnia.
Powołaliśmy też do życia cykl imprez Electronica Esoterica, podczas którego wraz z naszą koleżanką Virtual Geishą, oprócz prezentowania świetnej muzyki, koncentrujemy się również na dekoracjach, grze świateł i roślinności.
Staramy się trafiać do Was wszystkimi zmysłami.
Poniżej przypinamy kilka naszych setów jako próbki wciąż ewoluującej natury muzycznej. Enjoy!
Orion Orient – Mintaka (bit.ly/3nWPevu)
Orion Orient – Radiospacja (bit.ly/3wmqsIP)
Orion Orient – Netil Radio (bit.ly/3bLQxYn)
Orion Orient – Pop Up Radio (video) (bit.ly/3o0UfTH)
Orion Orient – Piękny Pies (video) (bit.ly/3qrCcZZ)
PRZYJDŹCIE USŁYSZCIE ODERWIJCIE SIĘ.
Wstęp: FREESprawdź inne wydarzenia @ Kraków

ORION ORIENT @Alchemia Kraków

SZ1: Jacek Sienkiewicz

Pt, 28 stycznia 2022
godz: 22:30

ORION ORIENT @Alchemia Kraków

YOUNG LEOSIA | HYPE PARK

Sb, 29 stycznia 2022
godz: 21:30

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →