Kolektiv_TEKNO pres. Ben Klock (Ostgut Ton/Berghain)

Clubbing

Piątek, 04 marca 2011
godz: 21:00

Fabryka

ul. Zabłocie 23, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Ben Klock jest bez wątpienia jednym z najbardziej znaczących twórców w najnowszej historii techno. Jego produkcje wydawane przez labele BPitch Control, OstGut Ton i własną Klockworks przyniosły mu rozgłos na całym świecie. Jest rezydentem najlepszego obecnie – zdaniem wielu – klubu techno na świecie, berlińskiego Berghain.Jego sety – spójne, pełne napięcia i wrażliwości – to głęboki i ciężki groove połączony z hipnotycznym urokiem.

Ben Klock zagra w krakowskiej Fabryce już 4 marca!Swoje sety zaprezentują również:

Jacek Sienkiewicz (Cocoon, Recognition / Warszawa).

Najbardziej znany polski producent techno, w Krakowie zagra w przeddzień wydania swojej najnowszej płyty „On The Road” nagranej dla słynnej wytwórni Cocoon Recordings, należącej do legendy techno, Svena Vatha. Album jest zapowiadany jako zwrot w karierze Jacka, a Wy będziecie mogli się o tym przekonać jako pierwsi w Polsce!

Empro (Upon.You / Berlin)

Grał w takich klubach, jak: TRESOR, Watergate, Maria, WMF, Polar TV, Casino czy przede wszystkim Bar25, gdzie 15-godzinne maratony za gramofonami nie były niczym nadzwyczajnym.

Matik (Muno.pl / Poznań)

Matik doskonale odnajduje się w klimatach minimal, techno, tech-house. Gra mocno, dynamicznie i bardzo porywająco. Występował m.in. u boku takich znanych artystów jak: Solomun, Sebo K, Redshape, Bodycode, Alexander Kowalski oraz Surgeon. Na polskiej edycji Minus Showcase to właśnie Matik jako jedyny artysta z naszego kraju supportował gwiazdy wieczoru: Richie Hawtina, Marca Houle oraz Magdę.

Oprócz tego na małej scenie – w ramach cyklu Fabryczny Open Deck Contest – młodzi obiecujący DJ-e i VJ-e.Piątek,

Info: www.kulturalkolektiv.com, www.facebook.pl/Kultural.Kolektiv

Krakowska fundacja Kultural Kolektiv ma na celu wspieranie wszelkich nowych i odważnych działań kulturalnych.Ideą imprez „Kolektiv_TEKNO” jest prezentacja najlepszej – polskiej i zagranicznej – ambitnej tanecznej elektroniki oscylującej wokół pojemnego pojęcia „techno”.Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Kolektiv_TEKNO pres. Ben Klock (Ostgut Ton/Berghain) Kraków

Krak Up Ósmy

Sb, 08 lutego 2020
godz: 22:00

Kolektiv_TEKNO pres. Ben Klock (Ostgut Ton/Berghain) Kraków

Krak Up Ósmy

Sb, 08 lutego 2020
godz: 22:00