Janus Rasmussen (Kiasmos) Live | Szpitalna 1

Koncerty
Janus Rasmussen (Kiasmos) Live | Szpitalna 1

Piątek, 17 grudnia 2021
godz: 22:00

Szpitalna 1

Szpitalna 1, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

UWAGA! W związku z panującą epidemią koronawirusa, planowana nowa data imprezy z Janusem Rasmussenem to 15 maja 2021! Wszystkie zakupione do tej pory bilety zachowują ważność! Wierzymy, że w nowym terminie będziemy już mogli swobodnie celebrować wizytę członka Kiasmos w Krakowie! Dopóki jednak nie będziemy w stu procentach pewni, że impreza będzie mogła się wtedy odbyć, sprzedaż biletów będzie wstrzymana. Wybaczcie niedogodności. Jednocześnie dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

26 września na Szpitalna 1 wystąpi Janus Rasmussen, połowa znanego i lubianego w Polsce duetu Kiasmos. Oprócz naszego zagranicznego gościa zobaczymy: Kovvalsky (Jasna 1), Pysh (Smolna), Kemot (Tylko Polskie Techno).
Kiedy: 26.09.2020
Gdzie: Szpitalna 1
Start: 22:00
Bilety: 29/39/49 PLN – goingapp

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

JANUS RASMUSSEN LIVE
Rozpoczął swoją karierę w electropopowym zespole Bloodgrup, ale zdobył uznanie szerszej publiczności, łącząc szyki z kompozytorem Ólafurem Arnaldsem. Pochodzący z Wysp Owszych Janus Rasmussen od dziesięciu lat współtworzy popularną formację Kiasmos, jednak dopiero niedawno zdecydował się na wydanie solowego, w pełni autorskiego materiału. Płyta Vin, która ukazała się w marcu tego roku nakładem należącego do Christiana Loefflera labelu Ki Records, to wypadkowa jego niczym nieskrępowanych, artystycznych poszukiwań. Prezentowane wcześniej na licznych DJ setach utwory trudno zaszufladkować. Nie chciałem, żeby wszystko na tej płycie było piękne. Chodziło mi o to, żeby niektóre kawałki brzmiały surowo – tłumaczył muzyk. Dość powiedzieć, że jego cel został osiągnięty: krążek to emanacja nieoczywistej, mieniącej się różnymi barwami i uciekającej od wszelkich schematów elektroniki. Dzięki dźwiękom Twoja głowa może pójść w takim kierunku, jakim tylko chce – stwierdził Rasmussen po tym, jak jego wydawnictwo ujrzało światło dzienne.Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Janus Rasmussen (Kiasmos) Live | Szpitalna 1 Kraków

Prozak 2.0 Presents: Duss

Pt, 03 grudnia 2021
godz: 22:30

Janus Rasmussen (Kiasmos) Live | Szpitalna 1 Kraków

SZ1: Domenico Crisci

Pt, 03 grudnia 2021
godz: 22:30

Janus Rasmussen (Kiasmos) Live | Szpitalna 1 Kraków

Jakub Skorupa | Kraków

Sb, 04 grudnia 2021
godz: 20:00

od 20 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →