Glade Electronic Music Festival 2012

Festiwale

Czwartek, 14 czerwca 2012
godz: 12:00

King's Lynn

, King's Lynn

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

GLADE STAGE

Sven Väth
Andy C : Alive
Vitalic (live)
Rusko
Pretty Lights (live)
UK Festival Exclusive Appearance from PLantage 13: Oliver Huntemann and Stephan Bodzin
Extrawelt (live)
Foreign Beggars (live)
Toddla T & Mc Serocee
Marc Romboy (live)
Tricka Technology (Krafty Kuts, A Skillz & Dynamite MC)
Stanton Warriors
System 7 (live)
Dub Pistols (live)
Robert Babicz (live)
Drumsound & Bassline Smith
Don Letts
Gaudi (live)
Freq Nasty
Killaflaw (live)
The Correspondents (live)
Submotion Orchestra (live)
ORIGIN STAGE
Twisted Sound System Dex N FX special with Simon Posford, Raja Ram & Benji Vaughan
Ace Ventura
Allaby
Avalon
Chameleon
Circuit Breakers
FORM
Gorgo
Ipcress
James Monro
Killerwatts
Laughing Buddha
Liquid Soul
Logic Bomb
Loud
Lucas
Masterblasters
Max Cooper
Oleg
Oood
Regan
Regan / Ans Nano Special
Shane Gobi
The Commercial Hippies
Tsubi
Zen Mechanics
OVERKILL
Dillinja
Daedelus
Jimmy Edgar
Boddika
Addison Groove
SL2
Kuedo
Pinch
DJ Rashad
SI Begg
Kamikaze Space Programme (Raiden)
Remarc
Lando Kal
Ceephax Acid Crew
Om Unit
DJ Hidden
Randomer
MUTANT BASS SHOWCASE
Kanji Kinetic, Lenkemz, Yeahhhbuzz, Hadean, Rrritalin, Esquire, Simtek
BLACK BUTTER RECORDS
Hostage, Noisses, Woz, Tomb Crew, Rudimental
Hyperchord
Javier Estrada
Slick Shoota
Krumble
Bashout Allstars
Anxst
THE METEOR
KOAN Sound
Akira Kiteshi
Samples
Culprate
Tom Encore
Irk and Moneyshot
Earnest Endeavours Presents:
B. Bravo
Kutmah
Darkhouse Fam
Patchwork Pirates
Skanky Panky Records Presents:
Memory9
Zen Death Squad
SixAM William Breakspear ft. Georgina Upton
Hosted by MC SAS
Donky Pitch Presents:
Slugabed
Ghost Mutt
Boss Kite
Grinel
Senseless Records Presents:
Mak & Pasteman
Murlo
Sarantis
Wildsystem
Sasquatch
Ghosttown
Colony Productions Presents:
Vent
Mouldy Soul
Krossbow
Robox Neotech Presents:
Doshy
Stagga
Lakritze
Monky
Jump Music Presents:
Hungry Man
Wascal
Septic Insurgent
Harky & Cosmo
Mike Hulme
Beat3
Shamanic Technology
DJ Shookz
Mr Jack
Oz
Pinnock
Ben in Rome
Mike Gill
D’Vinci
RESIDENTS:
The Head of State
Sweet Jesus
Your Niece
PYRO-MID
Hypercolour & Sneaker Social Club Presents:
Mosca
Eats Everything
Appleblim
Alex Jones
Throwing Snow
West Norwood Cassette Library
Al Tourettes
Tom Demac
Shenoda
Arkist
Donga
Blacksmif
Deft
Charlie Banks
Tom Lea
Cedric Maison
LIQUID
Absolum
Ade
Alpha
Andy Force
Aphid Moon
Atomic Drop
Beardy Weirdy LIVE
BeatNik
Ben Coda
Boom Shanka
Burn in Noise
Dickster
Earthling
Electrixx
Etnarama
Greg and Dill
Hedflux
Hypnocoustics
James D’lay
Justin and Celli
Liquid James
Liquid Ross
Llamaleaf
Mif vs Sutekt
Monk3ylogic
Mouldy Soul
Mr Black
Neurodriver
Nimbus
Nolan Shmolan
Omsphere
Organismic
Pogo
Psymmetrix LIVE
Rinkadink
Scorb
Slackbaba
Tom Real
Tristan
Twenty Eight
Vertex
Zen Death Squad
Zooch
INSPIRAL
live acts:
3rd Ear Audio
Buddhatech
Digitonal
Eitan Reiter
Hibernation
Greg Hunter
Katie Rose
Kyrstyn Pixton
Kuba
Laboratorio Dei Sogni
Little Thoughts
Metaphra
Milli Moonstone
Mirror System
Ott
Terra Nine
SCREEN
Solar Fields
Zubzub
dj sets:
Ade Laugee
Aliji
Crazy Baldhead
Darren Sangita
Dr Alex Paterson
Dub Module (Pitch Black)
Essaios
Fred Caiou
Irish Faerie
Jon Sangita
Josko
Justin Chaos
Naked Nick
Nova
Spindrift
GOURANGA
Lower East Showcase
Lee Brinx
Cozzy D
Alexis Raphael
Johnny Mikes
Michael Jansons
Lo*Kee Showcase
Nisekey
Sebastian Voigt
Farris Buellar
Eric Volta
Funny Lookin Creatures
Louis Guilhem
Blindminded
Tim Sheridan
W!ld Stallions
No Idea
Disco Stu
Real Nice
Isaac Ferry
Wiz
ETA
Lazersonic
Hugo Heathcote
Rich Adam / Josh Silver
Phil Tomlin
Matt Field
Silvio Pacini
Jimmy V
Adrian Forster
Ben Bridgewater
Dan Lywood
Luke Brancaccio
Luke Pompey
Matt Fear
Kreature
Cubiq
Will Crawshaw
Alcatraz Harry
Ali Scott
Kezla
Samuel W
Liam Geddes
Alex Anda
Real Nice 

Więcej informacji http://www.gladefestival.com/